Model: DTX 432 K

Yamaha DTX 432K Dijital Davul Seti

(Online Ders Hediyeli)

109031500037 / YAMAHA / DTX432K

%19 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

13,415.00 TL 16,695.00 TL 1,234.68 TL'den başlayan taksitlerle

Yamaha DTX 432K Dijital Davul Seti

Kulaklık ve Baget Hediyeli...

Bu eşsiz deneyime hemen başlayabilmeniz için kulaklık ve baget hediye ediyoruz.

Yamaha DTX432K Elektronik Bateri Kiti, başlangıç ​​seviyesindeki davulculara davul çalma becerilerini ve tekniklerini geliştirecek bir giriş seviyesi kiti sağlarken, onları çalmaya devam etmeleri için teşvik etmek için sezgisel, uygulama odaklı zorluklar ve ödüller sunar.

DTX400K serisi elektronik davulların başarısı üzerine inşa edilen Yamaha DTX432K Elektronik Bateri Kiti , daha iyi stabilite, daha yumuşak davul pedleri, güncellenmiş şarkılar ve yükseltilmiş eğitim işlevleri için dört direkli raf ile birlikte gelişmiş bir ses ve özellikler sunar.


DTX432K, 287 davul ve perküsyon sesine ve 128 klavye sesine sahip DTX402 davul trigger modülüne sahiptir. Modül, tümü özelleştirilmiş ayarlarla değiştirilebilen 10 ön ayarlı kit ile donatılmıştır.

Fiziksel kit ise bir trampet pedi, üç tom pedi ve ayak pedallı bir KP65 kick pedinin yanı sıra çalışan bir hi-hat pedi içerir. hi-hat kontrol pedalı ile birlikte, açık, kapalı ve ayak sıçramalı hi-hat kullanımını destekler. Ek olarak, crash ve ride için iki büyük zil vardır.

 

 

Modül ayrıca tüm beceri seviyeleri için 10 eğitim seansının yanı sıra pratik yapmak için 10 birlikte çalma şarkı içerir. Yamaha Rec N 'Share uygulaması, daha da güçlü öğrenme araçları sağlayacak şekilde güncellendi. Yamaha DTX432K bir bateri anahtarı, iki kablo bandı ve bir AC güç adaptörü içerir.

Dayanıklı bileşenler, yüksek kaliteli sesler ve sezgisel kullanım sunan DTX432 elektronik bateri kiti, iOS ve Android için ücretsiz DTX432 Touch uygulamasıyla da uyumludur.

 

 

DTX402 Touch Uygulaması

Ücretsiz DTX402 Touch uygulaması, herhangi bir kullanıcının bateri kitlerini kolayca özelleştirmesine ve eğitim işlevlerinden yararlanmasına olanak tanır. Yeni öğrenme zorlukları, pratik yapmayı eğlenceli hale getirir ve çeşitli müzik türlerinde davul çalma silklerini hızla geliştirmenize yardımcı olur. DTX402 serisi aynı zamanda Rec'n'Share uygulamasıyla da çalışır, böylece en sevdiğiniz müziklerle pratik yapabilir, performans gösterebilir ve sosyal medyada hızla paylaşabilirsiniz.

 

 

 

 

PC'ye bağlanın

Modülü USB aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın ve DTX'te üretilen seslerden ses verileri oluşturun. Müzik üretimi için modülü DAW programınıza bağlayın.

Tasarım

Yamaha, yüksek kaliteli akustik ve elektronik davullarda lider bir otorite olmaya devam ediyor. Yılların deneyimi, estetik değerden ödün vermeden kullanışlı özelliklere ve olağanüstü dayanıklılığa sahip profesyonel kalitede, gerçekçi davul setleri tasarlamalarına yardımcı olur.

• Sesler, otantik, en kaliteli davul sesleri yaratan yılların deneyimini 10 yerleşik davul kitiyle birleştirir.

• 10 yerleşik eğitim işlevi ve bir davulcu olarak ritminizi ve ifadenizi geliştirin.

• Yeni geliştirilen davul pedlerini profesyonel pedallarla birleştirir.

Montaj

Basit tasarım, kurulumu kolaylaştırır, montaj için gereken zamanı ve çabayı azaltır ve neredeyse anında performans göstermenizi sağlar. Raf, dört dikey direk ile sağlam çelikten yapılmıştır. Aynı zamanda kompakt, hafif ve katlanabilir, böylece nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz.

Yamaha DTX432K Kurulum ve Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

 

 

Teknik Özellikler:

• DTX402 Davul Modülü
• 287 Ses
• 10 Kullanıcı kit
• Metronom
• 10 Eğitim Programı
• 6.3 mm Stereo jack Kulaklık Ve line Çıkışı
• 3.5mm Stereo jack Aux Girişi
• USB bağlantısı ile MIDI arayüzü

 

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Ürün Tanıtım Videoları

Karne Hediyeleri