Hakkımızda
Vizyon


Sektöre liderlik eden ve katma değer yaratan, çalışanlarına ve müşterilerine ilham veren ve mutluluk üreten seçkin bir şirket olmak.Misyon


100 kişinin üzerinde bir ekip ile amacımız; "Türkiye'nin En Büyük Müzik Aletleri Mağazalar Zinciri" mottosuna layık, ülkemizin kültürel ve sanatsal kalkınmasında söz ve pay sahibi olabilmektir.Şirket Kültürü


Her bir çalışanımız kendisini doremusic ailesinin seçkin bir bireyi olarak düşünmekte ve bu kültüre uygun olarak hareket etmektedir. Güvenin esas olduğu, sonuç odaklı bir yaklaşım ile ürettiğimiz marka değeri sayesinde sektördeki liderliğimizi korumaktayız.

Mutlu Çalışan > Mutlu Müşteri > doremusicHakkımızda


doremusic, 1993 yılında İzmir'de kurulmuş, kısa sürede dünyaca ünlü markaların distribütörlüğüne ev sahipliği yapmaya başlamış ve Türkiye'de "Müzik Enstrümanları" sektörünün lideri haline gelmiştir.


Portföyünde ki tüm ürünlerin Türkiye Distribütörü ve İthalatçısı olan doremusic, Online Satış Mağazası olan www.do-re.com.tr ‘nin yanı sıra İstanbul'da 13, Ankara'da 4, İzmir'de 2, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Antalya, Samsun ve Bursa'da 1 olmak üzere 25 "Perakende Mağazası" ve 600'den fazla bayisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.


1 tanesi İzmir, 2 tanesi İstanbul ve 1 tanesi Ege Serbest Bölgesinde olmak üzere 6.500 m2 kapalı depo hacmi ile Türkiye'nin tüm bölgelerine distribütörlüğünü yapmakta olduğu 125'den fazla markanın ürünlerini en doğru ve en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışmaktadır.


doremusic Türkiye'nin tüm konservatuar, müzik fakültesi, güzel sanatlar lisesi, askeri kurumlar ve diğer bir çok değerli kurumun, yapılan ihaleler vasıtası ile tedarikçisi konumundadır.


Firmamız özellikle uzun yıllar başarılı olarak sürdürdüğü "Yamaha Müzik Enstrümanları Distribütörlüğü" ve Enstrüman alanında dünyanın önde gelen bir çok önemli markasının "Tek Yetkili Distribütörü" konumunda aldığı bir çok ödül ile sektörün en önemli aktörü ve gurur kaynağı olmuştur.


doremusic tüm bunların dışında ülkemizde yapılan bir çok etkinliğe ve ülkemizin değerli müzisyenlerine sponsor olarak ta destek olmaktadır.


Saygılarımızla,

doremusic