Yamaha YTR4335G Trompet

108021500021 / YAMAHA / YTR4335G
21,981.00 TL 2,023.07 TL'den başlayan taksitlerle

Yamaha'nın YTR-4335G'si, doğru tonlamaya sahip zengin bir tam ton ve toplulukla uyum sağlama veya solo yansıtma yeteneği gibi en üst düzey profesyonel modelleriyle aynı niteliklerin çoğunu paylaşır. Hızlı ve güvenilir valf hareketi için Monel pistonlarına, sıcak ve zengin ton için altın pirinç bir zil içerir. Ağızlık alıcısından ziline kadar tüm iç delik konikliği, güzel ton rengi, rahat tepki ve istediğiniz kadar ses için bilimsel olarak tasarlanmıştır

Yeniden tasarlanan dayanıklı ve hafif iki parçalı bell, altın pirinçten yapılmıştır ve optimal bir çalınabilirliği iyi bir tekniğin performansını vererek sağlar.

Yeni akort slideları

2. ve ana akort slideları, Yamaha'nın yüksek modellerindeki metod ile üretilmiştir. Bu, dayanıklılık ve özel bir ton rengi sunar.

Tuning slides

2. ve ana akort slideları, Yamaha'nın yüksek modellerindeki metod ile üretilmiştir. Bu, dayanıklılık ve özel bir ton rengi sunar. Ana akort desteği, daha odaklı bir ton almanızı sağlar.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri