Yamaha YFL212 Yan Flüt

108011500048 / YAMAHA / YFL212

%33 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 29,842.05 TL 30,765.00 TL 46,148.00 TL 3,178.20 TL'den başlayan taksitlerle

Yamaha YFL 212

Yamaha YFL 212 flüt, en çok satan öğrenci flütümüzün yenilenmiş ve geliştirilmiş versiyonudur: Yamaha YFL-211. Yeni model, yeni geliştirilen ve zarif görünümlü sivri uçlu anahtar kolları ile öncekinden farklıdır. Geliştirilmiş pedler daha uzun ömürlü stabiliteye sahiptir ve daha da optimize edilmiş üretim teknolojisi sayesinde Yamaha YFL 212 daha da uzun bir ömre sahiptir.

Yamaha 200 serisi flütler yeni başlayanlar için idealdir. Bu serideki flütler, tekniklerinin büyük bir bölümünü Yamaha'nın profesyonel flütleriyle paylaşır, ancak daha az deneyimli oyuncuların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır. Nikel-gümüş (bakır, çinko ve nikel alaşımı) kullanılarak, flüt katı gümüş modellerinden çok daha düşük bir fiyata sunulabilir ve seste sadece minimum taviz verilir. Ek bir avantaj, nikel-gümüşün çok dayanıklı olmasıdır.

Yamaha YFL 212 kolayca çalar ve doğru tonlama öğrencilerin iyi bir kulak geliştirmelerine yardımcı olur. Para için mükemmel değer, güvenilir itibar ve yüksek artık değer nedeniyle, bu flüt güvenli bir seçimdir.
 

Kapalı Tuşlar
Yamaha YFL 212'yi oynamayı kolaylaştırır. Kapalı anahtar, bu nedenle anahtar kapatıldığında her zaman ton deliğini tamamen kapatır. Özellikle yeni başlayanlar için bu önemlidir, çünkü bu onların önce temel tekniklere odaklanmalarını sağlar. Gelişmiş oyuncular genellikle tuşları açmayı tercih eder, çünkü bunlar daha ince kontrol ve ton esnekliği sunar.

Bölünmüş E-Mekanizma
Yüksek E, bir flüt üzerinde çalınması en zor notalardan biridir. Yamaha YFL 212 flütünün E mekanizması daha fazla denge sağlar ve yüksek E'nin tonlamasını ve tepkisini iyileştirir.

Ofset G
Tuşu hafifçe sola yerleştirilir, bu da çoğu insan için parmakların daha doğal bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Çoğu zaman, öğretmenler yeni başlayanların ofset G konfigürasyonuna sahip bir flütle başlamalarını önerir, çünkü daha kolay çalma eğilimindedir.

CY Kafa Eklemi
CY kafa eklemi, çift parlama koniği ve benzersiz bir embouchure deliği alttan kesilmiş tasarımı nedeniyle mükemmel tepki ve zengin, sıcak bir ton sunar. Yamaha YFL 212 flütünün baş eklemi, acemi oyuncuların hızlı bir şekilde iyi bir ses oluşturmasına yardımcı olur. Ayrıca daha deneyimli oyuncular, hem yüksek hem de düşük kayıtlardaki hızlı tepki nedeniyle bu kafa eklemini takdir edeceklerdir.


Teknik Özellikler Yamaha YFL 212 flüt:

  • Kafa eklemi ve dudak plakası: nikel gümüşü (gümüş kaplama)
  • Gövde ve anahtarlar: nikel gümüşü (gümüş kaplama)
  • Ayak eklemi: nikel gümüş (gümüş kaplama)
  • Kapalı tuşlar (plato tuşları)
  • Split E mekanizması
  • Ofset G yapılandırması
  • Yamaha CY kafa eklemi
  • C ayağı
  • Sivri anahtar kollar
  • Çizilmiş ton delikleri

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız