Carlsbro CSD600 Mesh Elektro Davul Seti (Kulaklık ve Tabure)

(Online Ders Hediyeli)

109032030013 / CARLSBRO / CSD600 BP1
Sepette: 47,798.69 TL 49,277.00 TL 5,090.59 TL'den başlayan taksitlerle

Carlsbro CSD600 Mesh Elektro Davul Seti (Kulaklık ve Tabure)

İkonik İngiliz markası Carlsbro, 1959'dan beri The Beatles, Mick Jagger ve Oasis gibi sanatçılar tarafından ünlü olarak kullanılan tüm tüplü gitar amplifikatörlerinden başlayarak harika sesler yaratıyor. 

Carlsbro'nun en iyi üretimlerinden olan davul kiti CSD600, tüm CSD elektronik bateri kitlerinin en iyi özelliklerini içerir. 

Carlsbro CSD600 9 Parçalı Elektronik kafesli baş davul kiti, yeni Commander 600 ses modülünden, beş örgü davul pedinden ve üç bölgeli sürüş zili ve gerçek bir hi-hat sehpasıyla çalışan gerçekçi bir hi-hat dahil olmak üzere dört zilden oluşur. Commander 600 ses modülünde 2.8 'LCD ekran, 20 kullanıcı tanımlı davul seti, 30 ön ayarlı davul seti, 408 yüksek kaliteli perküsyon sesi bulunur. 

6 farklı Reverb ayarı, EQ, filtre ve akort ayarları, profesyonel davulcuların kendi seslerini ayarlamalarına olanak tanır.

 

 

Davul Modülü

Commander 600 Davul Modülü iyi tasarlanmış, kullanımı kolay ve özelliklerle doludur. 30 dahili önceden ayarlanmış davul seti ve 408 perküsyon sesi ile size ilham verecek çok şey var. Modülde yerleşik 20 demo şarkı vardır, aynı zamanda telefonunuzu veya tabletinizi takmanıza ve kendi destek parçalarınızı çalmanıza olanak tanıyan bir aux giriş bağlantı noktasından da yararlanır. Bir MIDI bağlantı noktası, kitinizi herhangi bir bilgisayara bağlamanıza ve dış sesleri kullanmanıza olanak tanır; bu, bu kitin bir stüdyo kurulumunun parçası olarak çalışabileceği anlamına gelir. Bir hat çıkışı ve bir kulaklık, bu kit ile kulaklık veya bateri amfisi kullanıp kullanmayacağınızı seçmenize olanak tanır.

 

Öğrenme Yardımları

CSD600 bateri kiti, zaman işareti, tempo ve ses seviyesi üzerinde tam kontrole sahip bir metronom ve arkanıza yaslanıp çalmanızın nasıl geliştiğini dinleyebileceğiniz bir kayıt ve çalma işlevi dahil olmak üzere öğrenmenize yardımcı olacak birkaç araç sunar.

 

 

 

Pedler

 

CSD600 ile sağlanan balataların kalitesi oldukça iyidir. Size 3 boyutlu ve hacimli bir çalım deneyimi sunar.

 

 

 

 

 

 

 

Carlsbro CSD600 Mesh Kurulum ve Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

 

Teknik Özellikler

• 20 Kullanıcı tanımlı davul sesi
• 30 Hazır Davul Sesi
• 408 profesyonel kalitede ses
• 2.8" TFT LCD Ekran
• 20 demo şarkı
• USB MIDI Arayüz (USB Bağlantısı)
• Aux giriş jack - line ve kulaklık çıkış
• MIDI Giriş/Çıkış
• Metronom 
• USB hafıza transferi
• Recording ve geri çalmacapabilities
• Ayarlanabilir tuş hassasiyeti ve crosstalk
• 3 band EQ, 3 ambiyans ve 2 reverb ayarı


Kutu İçeriği

1 x Commander 600 Modül
1 x 8″ Mesh Kick pad ile kick pedal
1 x 10″ Mesh Çift Bölge Trampet pad ve rim shot
2 x 8″ Mesh Çift Bölge Tom pads
1 x 10″ Mesh Çift Bölge Tom pad
1 x 12″ Hi-hat Zil ile açık kapalı stand
2 x 12″ Çift Bölge crash zil pad ile choke
1 x 14″ Üç Bölge ride zil pad ile choke
1 x Heavy duty 4-legged drum rack
Bağlantı aksamları ve örünmez kablolama

Bu ürünle ilgili toplam 1 yorum var.

Harika Metin T. 07.09.2023
Bu fiyata büyük trampet ve floor tom, trampetle birlikte 3 tane tomda da kasnak özelliği mevcut. Hi-hat akustikler gibi sehpalı. Malzemesi kaliteli. Hassasiyeti ve hissiyatı çok güzel. Kendi ses bankasındaki sesler de gayet yeterli. Twin pedal ile kullanıyorum çok güzel iş çıkartıyor. Herkese tavsiye ederim. Fiyat performans bence

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız