Fibabanka Alışgidiş Kredisi

Kredi Onay SüreciFibabanka Müşterisi Değilseniz;

Ödeme adımında "Fibabanka Alışgidiş Kredisi" seçeneğini seçtikten sonra sipariş onay sayfasında siparişinizi onayladığınızda Fibabanka web sitesine yönlendirilirsiniz.
Fibabanka internet bankacılığı üzerinden ilgili formu doldurduktan sonra ön başvurunuz alınmış olur ve sonrasında tekrar doremusic web sitesine (do-re.com.tr) yönlendirilirsiniz.
Fibabanka tarafından telefonunuza görüntülü görüşme işlemlerini yapmanız için SMS ile bir link gönderilir ve Fibabanka müşterisi olma süreciniz başlatılır.
3 gün içerisinde görüntülü görüşme ve online onay sürecinizi tamamlamanız gerekmektedir. Onay sürecini tamamladıktan sonra ödemeniz tarafımıza aktarılır.
Siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.
*Kredinin onaylanması hakkındaki nihai karar bankaya aittir.Fibabanka Müşterisiyseniz;

Ödeme adımında "Fibabanka Alışgidiş Kredisi" seçeneğini seçtikten sonra sipariş onay sayfasında siparişinizi onayladığınızda Fibabanka web sitesine yönlendirileceksiniz.
İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapıp tekrar doremusic web sitesine (do-re.com.tr) yönlendirilirsiniz.
Sepet tutarı kadar kredi anında doremusic'e (do-re.com.tr) aktarılır.
Siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


Alışgidiş Kredisi Kullanım Koşulları

Fibabanka Alışgidiş Kredisi kullanabilmek için sepet tutarınız en az 1,000 TL, en fazla 50,000 TL olmalıdır.
Fibabanka Alışgidiş Kredisi üzerinden yapacağınız alışverişin sistemimizce onaylanabilmesi için kredi başvurusu yapılan isim soyad ile sitemiz üzerinde sipariş oluşturan isim soyad aynı olmalıdır.
Kredi değerlendirmesi ve kredi kullanım koşulları bankalar tarafından yapılmaktadır. Bu doremusic'in (do-re.com.tr) müdahil olmadığı bir durumdur. Bankalar kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
Sipariş iptali durumlarında ya da cayma hakkından doğan iade durumlarında, banka tarafından doremusic'e (do-re.com.tr) ödenen tutar aynı şekilde bankaya iade edilir. Krediniz Fibabanka tarafından otomatik olarak kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanır.
Sipariş tarihi itibariyle kullanılan kredinin gecikmeli geri ödenmesi durumunda oluşacak faiz ve masraflardan krediyi kullanan müşterimiz sorumludur.
Bankalar, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.