Zoom G3Xn Multi-Effects Prosesörü

105101520030 / ZOOM / G3XN
290.00 USD 2,144.61 TL 2,588.32 TL (350.00 USD) 191.62 TL'den başlayan taksitlerle

Zoom G3Xn Multi-Effects Prosesörü

Butik Pedallar, Efsanevi Amfiler ve Üstün Efektler

Gitaristler için, kendilerine özel sesler yaratacak özgürlüğe ve esnekliğe sahip olmak çok önemlidir.

G3Xn, gitaristlere yeni sesler ve yeni çalma tarzlarını denemek için ihtiyaç duyduğu çok yönlülüğü sağlayan, ustalıkla hazırlanmış ve bir araya getirilmiş 70 DSP efekti (68 efekt, 1 döngü pedalı ve 1 ritim pedalı) ve ayrıca gerçeğine çok yakın 10 amfi / kabin emülatörüyle donatılmıştır. G3Xn overdrive, distortion, kompresyon, EQ, delay, reverb, flanging, phasing, vibrato ve chorusing gibi temel gitar efektlerine sahiptir. Seq Filter, Reverse Delay, HD Hall ve OSC Echo gibi benzersiz çoklu efektler de bu zengin içeriğe dahildir.

Hızlı Düzenleme

G3n / G3Xn'nin anahtarları ve düğmeleri, size gelişmiş kontrol sağlar ve standart bir pedalın hızlı yanıt veren, direkt uygulamalı hissine sahiptir. G3n / G3Xn, üç LCD ekranı bir bakışta tüm efekt zincirlerini göstermek için birleştirerek efektlerin hızlı bir şekilde eklenmesini, silinmesini veya sırasını değiştirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, özel efekt zincirlerinizden 150'ye kadarını yama olarak saklayabilirsiniz.

Gerçekçi Amfi Ve Kabin Emülasyonu

Beş klasik amfi modelinden birini seçin ve sesi gerçek bir amfi ya da kabinde bulunan düğme ve anahtarla ayarladığınız gibi ayarlayın ve ardından sesi tamamlamak için amfinizi beş yeni kabin emülatöründen biriyle eşleştirin.  Ayrıca, Fender Bassman, Hi-Watt Custom 100, Mesa Boogie Dual Rectifier Orange Channel, Fender '65 Deluxe Reverb ve Orange Graphic120 gibi gitar dünyasında büyük yer etmiş amfi / kabin kombinasyonlarını da indirebilirsiniz.

 

 

Zoom Guitar La 3.0 Yazılımı

Mac / Windows için yeni Guitar Lab 3.0 uygulamasıyla, Zoom'un amfi modelleri, efektleri ve yamalarından oluşan kitaplığına erişebilirsiniz. Efekt yönetimi için tek durak noktası olan kullanıcılar, efekt parametrelerini kolayca düzenleyebilir, efekt zincirleri oluşturabilir ve yamalarını yedekleyebilir / düzenleyebilir. Guitar Lab 3.0'ın gelişmiş kullanıcı arayüzü, maksimum verimlilik için düzenleme yaparken CPU kullanımınızı izler. Kullanıcı rahatlığı için yeni Pano işlevi, özel parametrelerle dört adede kadar efekti ezberler, böylece bunları diğer yamalara kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Bunlara ek olarak, Haberler bölümü, tümü doğrudan uygulamadan indirilebilen yeni eklenen efektler ve yamalar ile demo sesleri içerir.

 

 

Pratik ve Performanslarınız İçin Zengin Donanım

G3Xn'de 68 dahili ritim kalıbı vardır, bu da onu mükemmel bir pratik donanımı yapar ve "tek kişilik grup" performanslarını mümkün kılar.

Yerleşik bir Looper (ritim kalıplarıyla birlikte kullanılabilir), seçtiğiniz efektlerle 80 saniyeye kadar uzunluktaki cümleleri kaydetmenize ve overdub yapmanıza olanak tanır.

Yerleşik bir kromatik tuner, ayarlama yaparken o anda seçili olan yamayı bypass etmenize veya akort yaparken sinyali tamamen susturmanıza olanak tanır.

 

Giriş ve Çıkışlar

G3n, herhangi bir canlı performansa veya stüdyo donanımına kolayca entegre edilebilir. Standart bir gitar girişine ek olarak, akıllı telefonları veya müzik çalarları bağlamak için yardımcı bir stereo girişi vardır. Ayrıca, pratik yapmak için özel bir kulaklık jakı ve gitar amfilerine, PA sistemlerine ve ses arayüzlerine mono veya stereo L / R bağlantısı için çift çıkış içerir. Sessiz egzersiz için kulaklık çıkışı da mevcuttur.

Mikrofon Açma / Kapama özelliği, G3n'yi gerçek bir amplifikatör ve kabin (Mikrofon Kapalı) ile kullanım için optimize etmenize ve ayrıca bir PA sistemi üzerinden çalmak veya amplifikatör ve kabin emülatörleriyle (Mic On) doğrudan kayıt yapmak için optimize etmenize olanak tanır.

 

* Pedal Türü : Çok FX

* Efekt Sayısı : 68 DSP efekti artı ilmek ve ritim pedalı

* Etki Türleri : Distortion, Delay, Vibrato, OSC Echo, Reverb, Flange, Phase, Chorus, EQ, Compression

* Amp Modelleme : 5 amp emülatör, 5 kabin emülatörü

* Looper : 80 saniye

* Girişler:  1 x 1/4 "(cihaz), 1 x 1/8" TRS (yardımcı giriş)

* Çıkışlar : 2 x 1/4 "(ana çıkış, kulaklıklar)

* MIDI I / O : USB

* USB : 1 x Mikro-B

* İfade Kontrolü : Dahili pedal

* Yazılım : Zoom Guitar Lab yama yöneticisi

* Uyumluluk : Mac, Windows

* Güç Kaynağı : 9V DC güç kaynağı

* Yükseklik : 2,5 "

* Genişlik : 12.5 "

* Derinlik : 7.1 "

* Ağırlık : 4 lbs.

Bu ürünle ilgili toplam 1 yorum var.

Bedava Sadık E. 26.09.2019
Bu paraya bu kadar iyi kalite nasıl anlamadım gitti.

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Ürün Tanıtım Videoları

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktılar