Fırsat ÜrünüKalan Süre
12 : 04 : 05 : 18

Zoom G3n Multi-Effects Prosesörü

105131520006 / ZOOM / G3N
217.00 USD 1,865.35 TL 2,435.57 TL (283.33 USD) 171.42 TL'den başlayan taksitlerle

Zoom G3n Multi-Effects Prosesörü

Butik Pedallar, Efsanevi Amfiler ve Üstün Efektler

Gitaristler için, kendilerine özel sesler yaratacak özgürlüğe ve esnekliğe sahip olmak çok önemlidir.

G3n, gitaristlere yeni sesler ve yeni çalma tarzlarını denemek için ihtiyaç duyduğu çok yönlülüğü sağlayan, çoklu efekt prosesörüdür. G3n overdrive, distortion, kompresyon, EQ, delay, reverb, flanging, phasing, vibrato ve chorusing gibi temel gitar efektlerine sahiptir. Seq Filter, Reverse Delay, HD Hall ve OSC Echo gibi benzersiz çoklu efektler de bu zengin içeriğe dahildir.

Pedal board rahatlığı ile birleştirilmiş gitar efektleri ve amfi simülatör pedal ile Zoom G3n, çok amaçlı gitar tonu aracıdır. Üç büyük LCD ekran ve ayak pedalı size gerçek bir pedal kutusu deneyimi sunar ve efektler ve amfi modellemesi için ayrı kontroller mevcuttur. Yerleşik akort aleti, looper ve ritim kalıpları gibi diğer özellikler kişisel pratikleriniz için kullanışlıdır. Çift çıkışlar, kayıt cihazınıza veya PA sisteminize doğrudan Zoom G3n'den stereo efektler göndermenizi sağlar.

Giriş ve Çıkışlar

G3n, herhangi bir canlı performansa veya stüdyo donanımına kolayca entegre edilebilir. Standart bir gitar girişine ek olarak, akıllı telefonları veya müzik çalarları bağlamak için yardımcı bir stereo girişi vardır. Ayrıca, pratik yapmak için özel bir kulaklık jakı ve gitar amfilerine, PA sistemlerine ve ses arayüzlerine mono veya stereo L / R bağlantısı için çift çıkış içerir. Sessiz egzersiz için kulaklık çıkışı da mevcuttur.

Mikrofon Açma / Kapama özelliği, G3n'yi gerçek bir amplifikatör ve kabin (Mikrofon Kapalı) ile kullanım için optimize etmenize ve ayrıca bir PA sistemi üzerinden çalmak veya amplifikatör ve kabin emülatörleriyle (Mic On) doğrudan kayıt yapmak için optimize etmenize olanak tanır.

5 tüplü amfi, 5 kabin ve 68 klasik efekt

G3n yaklaşık 25 farklı amfi kombinasyonunu, kafa kabin ve hoparlör (tweed 2 x 12" combos, British half-stacks, or American high-gain combos gibi) seçmenize ve bunları gerçek zamanlı olarak değiştirmenize olanak tanır. 24-bit reverb, overdrive, phaser ve diğer birçok yerleşik FX - gibi eşzamanlı olarak yedi efekt kullanarak sahne ve stüdyo kullanımlarınnıza renk katabilir ve yaratığınız ayarları 150 ayara kadar kayıt yapabilen efekt zincirine kaydedebilirsiniz.

Zoom Guitar La 3.0 Yazılımı

Mac / Windows için yeni Guitar Lab 3.0 uygulamasıyla, Zoom'un amfi modelleri, efektleri ve yamalarından oluşan kitaplığına erişebilirsiniz. Efekt yönetimi için tek durak noktası olan kullanıcılar, efekt parametrelerini kolayca düzenleyebilir, efekt zincirleri oluşturabilir ve yamalarını yedekleyebilir / düzenleyebilir. Guitar Lab 3.0'ın gelişmiş kullanıcı arayüzü, maksimum verimlilik için düzenleme yaparken CPU kullanımınızı izler. Kullanıcı rahatlığı için yeni Pano işlevi, özel parametrelerle dört adede kadar efekti ezberler, böylece bunları diğer yamalara kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Bunlara ek olarak, Haberler bölümü, tümü doğrudan uygulamadan indirilebilen yeni eklenen efektler ve yamalar ile demo sesleri içerir.

 

 

 * Pedal Türü : Çok FX

* Efekt Sayısı : 68 DSP efekti artı ilmek ve ritim pedalı

* Etki Türleri : Distortion, Delay, Reverb, Flange, Phase, Chorus, EQ, Compression

* Amp Modelleme : 5 amp emülatör, 5 kabin emülatörü

* Looper : 80 saniye

* Girişler : 1 x 1/4 "(cihaz), 1 x 1/8" TRS (yardımcı giriş)

* Çıkışlar : 2 x 1/4 "(ana çıkış, kulaklıklar)

* MIDI I / O : USB

* USB : 1 x Mikro-B

* İfade Kontrolü : 1 x 1/4 "(kontrol girişi)

* Yazılım : Zoom Guitar Lab yama yöneticisi

* Uyumluluk : Mac, Windows

* Güç Kaynağı : 9V DC güç kaynağı

* Yükseklik : 2.3 "

* Genişlik : 9.2 "

* Derinlik : 7.1 "

* Ağırlık : 2,8 lbs.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Ürün Tanıtım Videoları