Zimmermann Z120PE S2 Upright Piyano (Parlak Siyah)

101012440101 / ZIMMERMANN / Z120PE

%26 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 243,594.16 TL 251,128.00 TL 340,418.00 TL 25,942.92 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Piyano dünyasında mükemmel bir adım

Zimmermann’ın en yeni tasarlanmış modeli olan S2, C.Bechstein ailesinin gurur kaynağı olan kalite standartlarını yakalayan ve geleceğe taşıyan bir akustik piyanodur.

C. Bechstein Kalite anlayışının yansıması

C.Bechstein, Dünyanın sayılı Alman piyano üreticilerinden biridir, ve tüm tarihi boyunca bağımsız üreticiliğini korumuş, ve aynı kalite anlayışı ile yönetilmiş bir piyano üreticisidir.

Zimmermann S2 Akustik Piyanonun tüm tasarım ve üretim aşamaları, Zimmermann markasının sahibi olan C.BECHSTEIN tarafından yönetilmiştir. C.BECHSTEIN kalite ve geleneksel üretim anlayışı ile beraber, günümüz inovasyon ve mühendisliğinin yansıması olan Zimmermann S2,  bu anlayışla üretildikten sonra Almanya’da C.BECHSTEIN piyano teknisyenleri tarafından kalite taraması ve entonasyon ayarlarından geçirilir.

Piyano Dünyasının gelişiminde büyük yer edinmiş ve bir klasik haline gelmiş olan C.BECHSTEIN’ın imzasını taşıyan Zimmermann S2, bu anlayış doğrultusunda, geleneksel piyano sesi ile beraber, yüzyılı aşkın sürece problemsiz hizmet verebilecek bir kalite anlayışına sahiptir.

DESIGNED BY C. BECHSTEIN

Her Zimmermann piyanonun üzerinde Altın  harflerle yazılı olarak göreceğiniz bu yazı, bizim için kalitenin ispatıdır. Zimmermann felsefesinin ilk ve en önemli maddesi, C.BECHSTEIN kalitesini, her seviyede piyanisti mutlu edecek bir yapı ile en uygun fiyatta sunmaktır.

ZIMMERMANN S2 Temel Teknik Özellikler :

Yükseklik : 120cm

Genişlik : 150cm

Derinlik : 60,5cm

Ağırlık : 255 KgPedallar : 3 Pedallı – Orta Pedal Susturucu özellikli

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız