Zimmermann S4 Upright Piyano (Parlak Siyah)

101012440103 / ZIMMERMANN / ZS4
Sepette: 265,158.23 TL 273,359.00 TL 28,239.50 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Zimmermann S4 Upright Piyano (Parlak Siyah)

1884’te Max ve Richard Zimmermann tarafından kurulan Zimmermann, 20. Yüzyılın başlarında en saygın piyano üreticilerinden biri haline geldi. Kuruluşundan bugüne kadar kesintisiz olarak piyano üretmeye devam eden Zimmermann,  1992 yılında , Dünyanın en saygın Alman Piyano markası olan Bechstein ailesi ile birleşti.  

21. yüzyılın getirdiği  tüm üretim teknolojisi ile geleneksel piyano tasarımının köşe  taşlarını birlikte barındıran Zimmermann Piyanolar,  tamamı ile Almanya’da  Bechstein piyano teknisyenleri tarafından tasarlanmaktadır.  Zimmermann S Serisi olarak adlandırdığımız Stüdyo Serisi piyanolar,  günümüz ev ortamına uygun boyutlarda tasarlanmış, klasik ve akıcı bir sese sahip olan akustik piyanolardır.

Temel Özellikler

Renk : Parlak Siyah

Yükseklik : 120 cm

Genişlik : 150cm

Derinlik : 60cm

Masif Ladin Ses Tahtası

Masif Ladin sırt direkleri ve Omurga

17 kat Lamine ile üretilmiş sert akçaağaç ve kayın ağacı Çivi bloğu

CNC Yöntemi ile üretilmiş döküm demir şase

Röslau Teller

Bechstein tarafından Avrupa’da üretilmiş  Çekiç ve Yün başlıklar

Kayın ve Akçaağaç’tan üretilmiş Tuş ve tuş yatağı

10 yıl uluslararası Garanti

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız