Yamaha YTR9445CHSE Xeno Artist Trompet

108021500044 / YAMAHA / YTR9445CHSE
100,172.00 TL 9,219.53 TL'den başlayan taksitlerle

Yamaha YTR9445CHSE Xeno Artist Trompet

CH Serisinin birincil danışmanı Chicago Senfonisi'nden John Hagstrom'du. John ve meslektaşları ile parçaları ve daha sonraki prototipleri test etmenin yanı sıra, CSO'ya ait bazı çok ünlü vintage trompetler bu süreçte kriter olarak kullanıldı. Bu boynuzlar, onları kopyalamak için değil, onları bu kadar özel kılan şeyi anlamak için çok ayrıntılı olarak incelendi.

Çan en önemli unsurlardan biridir. Duvarın kalınlığı yavaş yavaş kenara doğru akar. Bu, düz bir kenar çizgisine sahiptir ve birçok modern trompetinkinden daha geniştir ve vücut dinamiklerini gerçekleştirirken sesi sıkıştırmanıza olanak tanır. Zilin kaynağı, projeksiyonu iyileştirmek için braketlerinkiyle hizalanır. Zil, pistonlar ve kurşun boru arasındaki braketler daha küçüktür ve daha doğal bir titreşim sağlamak için cihazın çeşitli parçalarına yaklaşır.

Üst ve alt piston bölmelerinin şekli ve gövdelerin minimum yapısı, cihazın mükemmel tepkisine önemli ölçüde katkıda bulunur.

İlk pistonun kaydırağı, cihazın tınısına daha fazla odaklanan ve son derece net ve iyi tanımlanmış olduğu ortaya çıkan özel bir brakete sahiptir.

Kurşun borular Bob Malone'un orijinal bir projesine dayanmaktadır (C trompet için MC1, Bb için MB1). C modeli ters ayar slaytı gösterir. Kurşun borular etkileyiciliğin temelidir ve müzisyenler, notaları, herhangi bir kayıtta, çok hassas bir tonlama ve mükemmel bir tepkiyle tanımlayabilmelerinin kolaylığını takdir edeceklerdir.

Garanti Süresi : 2 YIL

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri