Model: YTR8445S

Yamaha YTR8445S Xeno Do Trompet

208021500062 / YAMAHA / UCUZYTR8445S (OL)
61,473.00 TL 5,657.79 TL'den başlayan taksitlerle

Xeno (telaffuz edilen 'Zeno') trompetleri, güç ve projeksiyonun yanı sıra büyük bir sıcak ses isteyenler için tasarlanmıştır. Dünyanın önde gelen sanatçılarıyla 30 yılı aşkın bir süredir yapılan araştırmalardan geliştirilen Xeno trompetleri, dünyanın en iyi tasarımcılarından ve zanaatkarlarından bazılarının beceri ve fikirleriyle gerçekleştirildiği gibi, hayallerini, deneyimlerini ve yeteneklerini birleştiriyor. En son üretim teknolojisi ile güçlendirilmiş geleneksel el işçiliği, benzeri görülmemiş tutarlılıkta olağanüstü bir kalite yaratmıştır. Xeno'nun ağır yapısı, ne kadar zorlasanız da yayılmayacak veya parçalanmayacak zengin, güçlü bir ses için sağlam bir ton çekirdeği üretir. Serbestçe ve rahatça üflerken, hızlı tepki ve üstün ton esnekliği için yeterli hava direnci sağlar. Elle dövülmüş tek parça zil, güzel bir tonla çevik ve hızlı bir yanıt verir. 

Monel pistonları Monel pistonları korozyona karşı dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca hassas uyum ve pürüzsüz hareket kabiliyetini koruması gereken profesyonel trompet pistonlar için ideal bir seçimdir.
Tavlanmış zil
Yamaha, bu ısıtma ve soğutma işleminin nihai sonucunun sürekli olarak üstün bir ses olmasını sağlamak için özel bilgisayar kontrollü tavlama ekipmanı kullanır.
Elle kucaklı pistonlar ve kızaklar Elle kıvrılan pistonlar ve kızaklar, pistonlar ile kasa veya sürgü parçaları arasında kesinlikle mükemmel bir uyum ve sızdırmazlık sağlar. Böyle mükemmel bir uyum, pürüzsüz hava akışı ve pürüzsüz hareket elde etmeye ve cihazın tepkisini ve tonlamasını iyileştirmeye yardımcı olur.
Yeni ağızlık alıcı uzunluğu
Cihazın tepkiselliğini artırır.
Valf dökümleri arasındaki geliştirilmiş diş telleri
Korna sesine canlılık ve "yaşam" katar.
Elle dövülmüş tek parçalı zil Tek parçalı bir zil, eksenel (uzunlamasına doğru) bir dikişe sahiptir ve bu da onu enstrümanın malzemesinin sürekli bir uzantısı haline getirir. Bu, saf, düzgün rezonans ve üstün ton ile sonuçlanır. Dövülmüş sarı pirinç zil, gelişmiş üretim sayesinde hızlı tepki ve ekstra mevcudiyetle mükemmel dengelenmiş bir ton üretir.
Basınç biçimli boru Mükemmel yuvarlatılmış boru, daha az türbülans ve daha yumuşak bir hava akışı ile sonuçlanır, böylece mükemmel bir ölçek ve daha düşük direnç sağlar.
Lazerle kaynaştırılmış pluzuma kaynaklı zil Yüksek enerjili bir lazer, pirinci bir araya getirerek sürekli eşit titreşimlere izin veren neredeyse kesintisiz bir zil sağlar.
Tek parça çekilmiş kurşun boru Bu tip kurşun boru, mükemmel tonlama, tepki ve uygun direnç sunar.
Tek ana ayar kızağı desteği
YTR-8445'teki ana ayar slaytı, cihazın tepkisine ve ton rengine yardımcı olan tek bir brakete sahiptir.
Yamaha tasarımcıları, araştırma yoluyla, ağır trompetlerin daha fazla güç, daha iyi kontrol ve daha zengin ses sunmasını sağlayan metali işlemek için bir süreç geliştirdiler.
Kurşun boru kalınlığı
Daha kalın bir kurşun boru, trompetin daha iyi bir ton ve tepkiye sahip olmasına yardımcı olur.
Metal kalınlığı
Ağır trompetler, enstrüman boyunca standart ağırlıklı trompetlerden daha ağır metale sahiptir. Daha kalın metal, trompetlerin hacimden kopmayan daha koyu bir ton sunmasına yardımcı olur.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri