Yamaha YTR8445G Xeno Do Trompet

108021500041 / YAMAHA / YTR8445G
61,176.00 TL 5,630.46 TL'den başlayan taksitlerle

Bu Xeno YTR-8445G, Yamaha'nın olağanüstü C trompet geleneğini takip eden bir trompet. YTR-8445II'nin bu versiyonu, altın pirinç bir zil sayesinde kendini ayırt eder. Altın epoksi lake kaplama veya gümüş kaplama ile mevcuttur. 

Yamaha'nın pirinç bölümü, bugün dünyanın en iyi trompetlerinden bazılarını üretmekten sorumludur. Xeno serisi, çoğu oyuncunun profesyonel bir trompette aradığı her şeyi temsil eder. Kusursuz yapı kalitesine, yenilikçi tasarıma ve Xeno hattını bugün profesyonel trompetlerdeki en iyi değerlerden biri haline getirmek için bir araya gelen bir üretim verimliliğine sahiptirler. Xeno Serisi, olağanüstü enstrüman tasarımı, ileri teknoloji ve dünyanın dört bir yanındaki saygın sanatçıların deneyimini, yeteneklerini ve hayallerini içeren bir işçilik füzyonunu temsil eder. Bunlar ilham veren trompetler. Olağanüstü güçleri ve projeksiyonları, olağanüstü ton esnekliği için rafine direnç ve tepki ile birleşir. Xeno trompetleri, onları çalan sanatçılarla birlikte, ideal müzikal ifadenin nihai hedefine doğru gelişmeye devam ediyor.

Monel pistonları Monel pistonları korozyona karşı dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca hassas uyum ve pürüzsüz hareket kabiliyetini koruması gereken profesyonel trompet pistonları için ideal bir seçimdir.

Tek parça çekilmiş kurşun boru Bu tip kurşun boru
, mükemmel tonlama, tepki ve uygun direnç sunar.

Tek ana ayar slayt desteği
YTR-8445 üzerindeki ana ayar slaytı, cihazın tepkisine ve ton rengine yardımcı olan tek bir brakete sahiptir.

Yamaha tasarımcıları, araştırma yoluyla, ağır trompetlerin daha fazla güç, daha iyi kontrol ve daha zengin ses sunmasını sağlayan metali işlemek için bir süreç geliştirdiler.

Kurşun boru kalınlığı
Daha kalın bir kurşun boru, trompetin daha iyi bir ton ve tepkiye sahip olmasına yardımcı olur.

Garanti Süresi : 2 YIL

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri