Yamaha YTR833504 Xeno Trompet

108021500073 / YAMAHA / YTR833504
67,054.00 TL 6,171.45 TL'den başlayan taksitlerle

Bu, tüm dinamiklerde kontrol ile daha iyi ve daha hafif bir tepkiye sahip olacak şekilde tasarlanmış yeni seri 2 Xeno trompetidir.

Genel performansı optimize etmek için daha hafif bir piston ve valf muhafazası konseptinin yanı sıra yeni bir uzun tip su anahtarı uygulanmıştır. Yeniden tasarlanan zil konikliği, enstrümanın güçlü varlığına ve ortalanmış tonuna katkıda bulunur. Yeni Xeno'lar, kurşun boru üzerinde yeni bir sarı pirinç malzeme kullanılarak elde edilen hem sıcak hem de net bir ton rengine sahiptir. Mükemmel bir direnç ve ağırlık dengesi ile enstrüman, onları bir dizi müzik türünde kullanım için ideal kılan genişletilmiş bir ifade yelpazesine sahiptir.

Xeno trompetleri, onları çalan sanatçılarla birlikte, ideal müzikal ifadenin nihai hedefine doğru gelişmeye devam ediyor.

Xeno (telaffuz edilen 'Zeno') trompetleri, güç ve projeksiyonun yanı sıra büyük bir sıcak ses isteyenler için tasarlanmıştır. Dünyanın önde gelen sanatçılarıyla 30 yılı aşkın bir süredir yapılan araştırmalardan geliştirilen Xeno trompetleri, dünyanın en iyi tasarımcılarından ve zanaatkarlarından bazılarının beceri ve fikirleriyle gerçekleştirildiği gibi, hayallerini, deneyimlerini ve yeteneklerini birleştiriyor.

En son üretim teknolojisi ile güçlendirilmiş geleneksel el işçiliği, benzeri görülmemiş tutarlılıkta olağanüstü bir kalite yaratmıştır.

Xeno'nun ağır yapısı, ne kadar zorlanırsa zorlansın yayılmayacak veya parçalanmayacak zengin, güçlü bir ses için sağlam bir ton çekirdeği üretir. Serbestçe ve rahatça üflerken, hızlı tepki ve üstün ton esnekliği için yeterli hava direnci sağlar. Elle dövülmüş tek parça zil, güzel bir tonla çevik ve hızlı bir yanıt verir.

YTR-8335, açık lake kaplamaya ve sarı pirinç bir zil ile üstün ton ve projeksiyon sağlayan ağır bir Bb Trompettir.

Özellik

  • Şeffaf lake kaplama
  • Sarı pirinç tek parça zil
  • Daha büyük, daha sıcak ve daha güçlü bir ses yaratan ağır siklet
  • Orta büyük delik (11,65 mm)
  • 123mm çan çapı
  • Üst yaylı el kucaklı Monal valfler
  • 1. valf başparmak kancası, oyuncuya daha yüksek kayıtlarda ayarı yapma seçeneği sunar
  • Daha iyi bir his ve gelişmiş ton sunan sabit 3. valf parmak halkası
  • Yamaha TR16C4 ağızlık
  • Yeni hafif kasa 2 trompet veya 1 trompet ve 1 kornet veya sessizler vb. Tutabilir

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri