Model: YTR8335

YAMAHA YTR8335 G Sib Trompet

108021500035 / YAMAHA / YTR8335
73,849.00 TL 6,796.84 TL'den başlayan taksitlerle

YAMAHA YTR8335 G Sib Trompet

Xeno (telaffuz edilen 'Zeno') trompetleri, güç ve projeksiyonun yanı sıra büyük bir sıcak ses isteyenler için tasarlanmıştır. Dünyanın önde gelen sanatçılarıyla 30 yılı aşkın bir süredir yapılan araştırmalardan geliştirilen Xeno trompetleri, dünyanın en iyi tasarımcılarından ve zanaatkarlarından bazılarının beceri ve fikirleriyle gerçekleştirildiği gibi hayallerini, deneyimlerini ve yeteneklerini birleştiriyor. YTR-8335 Xeno trompet, büyük senfonilerde, dünya çapında caz ve ticari sahnelerde kabul görüyor. Bu hassas model, YTR-8335G, standart Xeno'dan bile daha sıcak, daha derin bir ses için altın pirinç bir zil içerir.En son üretim teknolojisi ile güçlendirilmiş geleneksel el işçiliği, benzeri görülmemiş tutarlılıkta olağanüstü bir kalite yarattı. Xeno'nun ağır yapısı, ne kadar zorlasanız da yayılmayacak veya parçalanmayacak zengin, güçlü bir ses için sağlam bir ton çekirdeği üretir. Serbestçe ve rahatça üflerken, hızlı tepki ve üstün ton esnekliği için yeterli hava direnci sağlar. Elle dövülmüş tek parça zil, güzel bir tonla çevik ve hızlı bir yanıt verir. Bu yeni nesil Xeno trompetleri, çok yönlülüğünü kaybetmeden tüm dinamiklerde kontrol ile geliştirilmiş ve daha hafif bir tepkiye sahiptir. Genel performansı optimize etmek için daha hafif bir piston ve valf muhafazası konseptinin yanı sıra yeni bir uzun tip su anahtarı uygulanmıştır. Yeniden tasarlanan zil konikliği, enstrümanın güçlü varlığına ve ortalanmış tonuna katkıda bulunur.

 

Xeno series
ML bore: 11.65 mm
One-piece, hand hammered Ø 123 mm brass bell
New bell shape
New, lighter valve housings
Two supports on the main tuning slide
Monel valves
Long water key
Two slide stop positions on the third valve slide
Clear lacquer finish
16C4 mouthpiece and TRC-800E double case included

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri