Yamaha YTR6810S Sib/La Trompet

108021500033 / YAMAHA / YTR6810S
63,402.00 TL 5,835.33 TL'den başlayan taksitlerle

Yamaha YTR-6810S trompetinin tek parçalı dövülmüş zil tasarımı inanılmaz bir ton ve tepki sunar. Güçlü ses için, bu Yamaha Piccolo trompetindeki elle kıvrılmış valfler ve kızaklar boyunca pürüzsüz bir hava akışı vardır. Bu Yamaha enstrümanının tek parça çekilmiş altın kurşun borusu güzel bir ton ve tepki sunar. Yamaha YTR-6810S trompetinde kullanılan Monel pistonları, onu dayanıklı kılan korozyona dayanıklıdır. Bu Yamaha Piccolo trompetinin iyi eklemlenmiş sedef tuş düğmeleri onu sadece güçlü kılmakla kalmaz, aynı zamanda kraliyet dokunuşu da verir. Bu Yamaha enstrümanının ayar kızağının iç ve dış tarafı desteksizdir ve kolayca açılabilmesi için daha az direnç sunar.

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri