Yamaha YTR6310ZS Sib Trompet Silver

108021500027 / YAMAHA / YTR6310ZS
49,213.00 TL 4,529.42 TL'den başlayan taksitlerle

Profesyonel model Z serisi borazanlar caz müzik efsanevi ismi BOBBY SHEW'in işbirliği ile dizayn edilmiştir. Bir gün caz efsanesi Bobby Shew imkansız bir hayalle karşımıza çıktı. "Mükemmel" bir trompet istiyordu – kurşundan balata, klasikten caza kadar her şeyi çalabilen tek bir korna. Onunla uzun yıllar yakın çalıştık, tavizsiz vizyonunu tanımlayıp tasarladık ve sonunda forma dönüştürdük. Yol boyunca, Z'nin kalbi olan benzersiz "basamak deliği" tasarımı gibi çok yenilikçi şeyler geliştirmek zorunda kaldık. Z, geleneksel bir trompetten çok daha verimlidir. Çabalarınız için size daha fazlasını verir; kurşun çığlık atmak için daha fazla cızırtı, gerçekten yansıtmak için daha fazla güç, bu tatlı yumuşak sololar için daha fazla kontrol.

  • Caz Efsanesi Bobby Shew'in İmza Modeli
  • Sıcak ve Net Projeksiyon için Sarı Pirinç Gövde
  • Otantik Bir Ses için El Yapımı Çan
  • Çarpıcı bir kaplama için gümüş kaplama
  • Ağızlık ve Sert Kılıf İçerir

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri