Yamaha YTR5335GS Sib Trompet Silver

108021500051 / YAMAHA / YTR5335GS
37,209.00 TL 3,424.61 TL'den başlayan taksitlerle

Yamaha YTR5335G Sib Trompet

Yamaha YTR-5335 GS IIaçık tonlu ve profesyonel tepkili bir Bb trompettir. Selefi ile karşılaştırıldığında, daha iyi hassasiyet sağlayan yeni bir valf muhafazasına sahiptir. Ek olarak, ağızlık tutucusunda küçük ama önemli değişiklikler yapıldı.

YTR-5335 GS II

İyi tepki ve esnek ses tasarımı

YTR-5335 GS II, Yamaha'nın kanıtlanmış YTR-6335 modeline dayanmaktadır. Bu, hem özellikle iyi tepkide hem de çok esnek ses tasarımında belirgindir. Açık ses, YTR-5335 GS II'nin tüm müzik tarzlarında parlamasını sağlar. Ana ayar slaytı YTR-4335G'den devralındı. Tüm destekler Yamaha tarafından yerinde optimize edilmiştir. Parmak düğmeleri özel model YTR-8310Z'den alınmıştır. İki parçalı altın pirinç fincan yıllar içinde kendini kanıtlamıştır ve aynı zamanda YTR-5335 GS II'nin bir parçasıdır. 11,65 mm'lik merkezi delik değişmeden kalır ve yine de doğrudan tepki sağlar. Yüzey parlak gümüş kaplamadır.

Özellik:

  • Üretici: Yamaha
  • Çan Malzemesi: Altın Pirinç
  • Malzeme havalandırma delikleri: Monel
  • Kurşun Borusu Meterial: Altın Pirinç
  • Bitiş: Gümüş kaplama
  • Ayarlama: Bb
  • Delik: 11.65

Garanti Süresi : 2 YIL

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri