Yamaha YSV104BRO Silent Keman (Kahverengi)

107021500605 / YAMAHA / YSV104BRO

%19 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

28,588.00 TL 35,577.00 TL 2,631.15 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Yamaha YSV104BRO Silent Keman (Kahverengi)

Yamaha SRT Powered sistemine sahip ilk Sessiz Keman

YSV104, akustik bir keman gibi rezonansa girmeyen katı gövdeli bir enstrüman olmasına rağmen, SRT POWERED sistemi, akustik keman sesinin çekici özellikleri olan zengin varlığı ve ton çeşitliliğini sadık bir şekilde yeniden üretir. Sol ve sağ kanal ses seviyesi, frekans yanıtı ve gecikme, sanatçının kulaklıklar aracılığıyla gerçekçi akustik ton ve rezonans işitirken çalabilmesi için dikkatlice optimize edilmiştir.

*SRT: Stüdyo Yanıt Teknolojisi

Akustik form, enstrümanları değiştirmeyi kolaylaştırır

Köprünün, kuyruk parçasının, boynun ve diğer parçaların düzeni akustik bir kemanla aynıdır ve standart hazır Köprü tipi omuz dayanaklarını kullanma yeteneği, akustik kemandan SILENT Keman'a ve sırta pürüzsüz, stressiz bir geçişi kolaylaştırır. Doğru yay açısı ve parmak yerleşimi, yeni başlayanlara gelişimleri çin sağlam bir temel sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Kodu: YSV104BRO 
Tür: Silent Keman
Ölçü: 4/4
Gövde: Ladin
Sap (Neck): Akçaağaç
Klavye: Kompozit
Burgular: Abanoz
Teller: D'Addario Zyex 

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Boyut (Ölçü) 4/4 (Yetişkin)

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız