YOB 832'de 831'de olduğu gibi Avrupa boru sistemi mevcuttur. Ful otomatik oktav mekanizması mevcut olup; ergonomik olarak dizayn edilen tuşlar rahat ve dengeli çalınabilirlik sunar. 832 özellikle yurt dışından Alman kullanıcılar tarafından zengin etkili ses için tercih edilmektedir.

Özellikler

Mekanizma
Ek Anahtar: Low B-C#, low C-Db, C#-D#, D#-E, F#-G#, G#-A, Ab-Bb, A#-B, B-C#, left C-D, right C-D
Ek Tuşlar: 3. oktav aknahtarı, sol el Fa anahtarı sag el uclu do sistem, doner fa anahtarı fork Fa resonans anahtarı si ve do bağlantı anahtarı


Dizayn Detayları
Boru Sistem: Avrupa
Mekanizma Sistem: Ful Otomatik


Malzeme
Gövde: Grenadilla
Tuşlar: Gümüş Kaplama


Aksesuarlar
İçinden Çıkan: Case custom seri case

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız