YOB432 en kaliteli grenadilla ağacından yapılmıs olup Alman sistem kullanıcılar için tercih edilen full otomatik oktav mekanizma sistem vardır. İçindeki havayı daha zengin bir ses tonu için hafifçe geri verir. Tonlaması tam yerinde olup dengesi ve çalınabilirliği mükemmel ayarlanmıştır. Mekanizması ve dengesi rahat ve basit bir teknikle çalınabilmesi için çok dikkatlice dizayn edilmiştir.

     
Tuşlar Trill tuşları C#-D#, F#-G#, Ab-Bb, A#-B, B-C#, left C-D, right C-D
Ek tuşlar 3. oktav anahtarı sol el Fa anahtarı , Fork F resonans anahtarı
Dizayn detayları    
Mekanizma ful otomatik  
Malzeme    
Gövde grenadilla  
Tuşlar gümüş kaplama  
Aksesuarlar    
İçinden çıkan case 400 seri case

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız