Bu Yamaha Fransız kornası, büyük bir bakır üflemeli enstrümanının güçlü sesini tercih eden müzisyenler için tasarlanmıştır.

Döner valfler ve sürgüler hava geçirmezdir ve pürüzsüz bir şekilde hareket eder. Mafsallı anahtar kolları duyarlı harekete sahiptir. Yamaha sürekli olarak üstün ses sağlamak için bilgisayar kontrollü ekipman kullanır. Çekiçleme, çanların diğer enstrümanlarla güzel bir şekilde harmanlanan zengin, rezonans tonuna sahip olmasını sağlar.

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız