Yamaha YFL381 Yan Flüt

108011500017 / YAMAHA / YFL381
40,947.00 TL 4,738.54 TL'den başlayan taksitlerle

Yamaha YFL-381 

Baş eklemi, tonu belirlemede önemli bir faktördür. 300 Serisi flütler, çok uygun bir fiyata,% 92,5 saf gümüş baş eklemi ve koyu sıcak bir ton için nikel gümüşü gövde ve ayak özelliklerine sahiptir.

CY Kafa Eklemi

Mükemmel tepki ve sıcak, zengin bir ton için çift parlama konik ve benzersiz bir embouchure deliği alt kesim tasarımına sahip olan CY kafa eklemi, yeni başlayanların güzel bir ses üretmeyi hızlı bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Daha gelişmiş oyuncular, tüm kayıtlardaki eşit ve hızlı tepkisini takdir edeceklerdir.

Önemli Yazılar

Anahtar direkler kalınlaştırıldı ve doğru çubuk hizalamasını korumak için gelişmiş dayanıklılık ve mukavemet için yeniden tasarlandı.

Anahtar

Tüm önemli şekiller ve yerleşimler, rahat ve doğal bir performans için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Tuşlar elle monte edilir ve mükemmel denge ve 'dokunma' için ayarlanır.

Ayar Vidaları

Yamaha'nın benzersiz vida direnci kesici uçları, vidaların kademeli olarak gevşemesini önlerken yumuşak ayarlamalara izin verir. Daha kolay erişim için vida konumlandırması değiştirildi.

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız