2+2 Yıl Garanti, Sevkiyat ve Kurulum Hediye

Yamaha YDP145B Dijital Piyano (Siyah)

102011500154 / YAMAHA / YDP145B
Ürünün Tüm Varyasyonları

%28 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 46,999.41 TL 48,453.00 TL 67,296.00 TL 4,672.57 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Yamaha YDP145B Dijital Piyano (Siyah)

Yamaha YDP145WH Dijital Piyano (Beyaz)

Sezgisel Kullanım Doğal olarak, YDP-145 otantik bir kuyruklu piyano sesine sahiptir, ancak aynı zamanda elektrikli piyano, org, vibrafon ve yaylılar dahil olmak üzere toplam 10 Ses için çeşitli diğer yerleşik enstrüman sesleri içerir. YDP-145'te ayrıca 50 ünlü klasik şarkı da dahil olmak üzere 353 yerleşik şarkı ve Beyer, Burgmüller, Czerny ve Hanon gibi ünlü yöntemlerden 303 kapsamlı alıştırma alıştırması bulunur. Enstrüman, Yamaha'nın ücretsiz Smart Pianist uygulamasıyla da uyumludur; uygulamayı akıllı cihazınıza indirmeniz ve enstrümana bağlamanız yeterlidir*. Smart Pianist uygulamasıyla enstrümanın çeşitli Ses işlevlerini kolayca çalıştırabilir ve yerleşik şarkıların puanlarını çağırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca piyano sesinin ton kalitesini ve rezonans ayarlarını değiştirmek için kapsamlı bir Piyano Odası işlevine sahiptir.

88 tuşlu piyano hareketi ile GHS (Graded Hammer Standard) klavye, alt tuştaki doğal olarak ağır bir histen üst oktavlarda daha hafif bir dokunuşa kadar bir akustik piyanonun dokunuşunu yeniden üretir. GHS klavye, hızlı nota tekrarına ve otantik ifade kontrolüne izin vererek kuyruklu piyano tarzı bir tepki ve his sağlar.

Ayrıca, bir kuyruklu piyanoda sönümleme hareketini özgün bir şekilde kopyalayan ve zengin ifade çeşitliliği sağlayan bir yarım sönümleyici özelliği vardır. Alt tuşlardan size, günlük pratiğinizde olduğu kadar en duygu dolu performanslarınızda da özgün bir şekilde yanıt veren olağanüstü ifade gücü ve nüans verir.

Sizinle kalan mutluluk

Üstün kalitede sesler ve etkin kolay çalım özelliklerine sahip YDP145 gerçek piyano temellerine sahiptir. 

Kolay kullanım özelliklerinin kaliteli tonlar ile bir arada oluşu, çalımınızı hevesle geliştirmeye devam etme isteği uyandıracaktır. 

YDP-145, performanslarınızı kaydedip kontrol etmenize veya bir bölümü yalnızca bir elinizle kaydetmenize ve diğer bölümü ilkini dinlerken pratik yapmanıza olanak tanıyan güçlü araçlara sahiptir. Ayrıca, iki bölümü ayrı ayrı kaydedebilirsiniz; örneğin, sol ve sağ el bölümleri veya tam bir şarkı yapmak için arka arkaya iki enstrüman sesi kaydedebilirsiniz.

Maksimum ses limitleyici

Yeni ses limitleyici özelliği ile hoparlör veya kulaklıkla duymanız gerekenden fazla sesi engeller ve duyumunuzu korur.

Performansınızı kayıt edip, tekrar dinleyebilirsiniz.

YDP-145 güçlü araçları ile perfomansınızı kayıt edip tekrar dinlemenize ve performansınızı geliştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Aynı oktay üzerinde partneriniz ile birlikte çalabilirsiniz. 

Tek piyano, çift klavye özelliği, aynı klavye üzerinde iki kişinin aynı oktav üzerinde çalmalarına imkan sağlamaktadır. YDP-145, kabinin arkasında piyanonun içinden ses yayan yeni geliştirilmiş bir ton eşapman yapısı kullanır. Bu, akustik bir piyanonunki gibi doğal ses radyasyonunu ve üç boyutlu rezonansı deneyimlemenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Tuş Sayısı: 88
Tuş Tipi: GHS Klavye
Tuş Hassasiyeti: Hard/Medium/Soft/Fixed
Pedal Sayısı: 3: Damper (with half-pedal function), Sostenuto, Soft
Pedal Fonksiyonları: Damper, Sostenuto, Soft
Piyanı Tonları: Yamaha CFX
Polifoni: 192
Virtual Resonance Modeling Lite (VRM Lite): Var
Hazır Sesler: 10
Efektler: Reverb (4)
Akıllı Akustik Kontrolü (IAC): Var
Stereophonic Optimizer: Var
Dual/Layers: Var
Duo: Var
Hazır Şarkılar: 10 voice demo songs + 50 classics + 303 lesson songs
Kayıt Edilen Şarkılar: 1
Hafıza: Ortalama 100 KB/Song (Ortalama 11,000 nota)
Metronom: Var
Tempo Aralığı: 5-280
Transpoze: -6 0 +6
Akort: 414.8 - 440.0 - 466.8 Hz (approx. 0.2 Hz increments)
Kulaklık Girişi: Standard stereo phone jack (x 2)

Fiziksel Özellikler

Genişlik: 1,357 mm
Yükseklik: 815 mm
Derinlik: 422 mm
Ağırlık: 38 kg

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız