Yamaha YCR4330G Sib Kornet

108021500001 / YAMAHA / YCR4330G
22,908.00 TL 2,108.38 TL'den başlayan taksitlerle

YAMAHA YCR4330G

Yamaha orta seviye model kornetleri, en iyi profesyonel modellerimizin birçok özellik ve karakteristiğini içerecek şekilde tasarlanmıştır, ancak ara model fiyatına. Güzel bir geleneksel kornet sesi sunarlar ve son derece doğru tonlamaya ve rahat bir çalınabilirliğe sahiptirler.

Orta düzey model YCR4330G altın pirinç çoban değneği stili zili ve 1. valf sürgüsünde bir başparmak halkası vardır.

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri