Model: U1QPWH

Yamaha U1 Akustik Duvar Piyanosu (Parlak Beyaz)

(Online Ders Hediyeli)

101011500217 / YAMAHA / U1QPWH
647,122.00 TL 76,879.06 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Yamaha U1 Akustik Duvar Piyanosu (Parlak Beyaz)

Yamaha U serisi duvar piyanoları uzun zamandır müzik okullarının, profesyonel müzisyenlerin ve zevk sahibi amatörlerin başta gelen seçimi olmuştur.

Dünya standartlarındaki bu enstrümanlar, malzeme ve yapımlarında ki yeniliklerlerle birlikte yeni tasarımlarıyla eskisinden çok daha iyi bir hal aldılar. Özenli tasarım ve eşsiz kalitede bileşenler ton performansını artırırken diğer yenilikler de dayanıklılığı artırmıştır. Daha geniş nota sehpaları ile notalar için daha geniş yer sağlanmıştır. Yamaha kuyruklu piyanolarından adapte edilen yeniliklerle bu piyanolar eşsiz bir zerafete ve olağanüstü standartlara sahip olmuştur.

En iyi performansı arayan piyanistlerin sürekli tercihi Yamaha U1, mükemmel müzikal performansı ile kendi segmentinde standart haline gelmiş ve referans olarak görülen bir sanat eseridir.

İleri Düzey Tasarım

Ses üretimi anlamında yapılan tüm iyileştirmeler sonucunda elde edilen daha zengin ve daha rezonanslı seslerle U serisi, tüm klavyede aynı dengede ve stabilitede kontrol sağlar.

Ses Tahtası ve Şase

Özel ahşap yapısı ile güçlü bir ses tahtası ve sağlam arka kolonlar sağlayan U serisi, arttırılmış kesinlikte rezonans ve yapısal stabilite ile tümüyle güvenebileceğiniz bir piyano sunuyor.

Yeni Tasarım Çekiçler

Optimum ton üretimi ve yüksek cevap performansı sağlayan, titizlikle seçilmiş malzemeden yapılmış çekiçleri ile uzun yıllar aynı performansı verecek çekiçler.

Yumuşak Kapanan Tuş Koruma Paneli

Kuyruklu piyanolarda kullanılan mekanizma benzeri klavye üzerine kontrollü kapanan tuş koruma paneli, kaza sonucu oluşabilecek hasar veya incinmelere karşı tam koruma sağlar.

Teknik Özellikler

Kaplama: Parlak Beyaz
Genişlik: 153 cm
Yükseklik: 121 cm
Derinlik: 62 cm
Ağırlık: 228 kg
Tuş Sayısı: 88
Beyaz Tuşlar: Acrylic Resin
Siyah Tuşlar: Phenolic Resin
Pedal Tipi: Damper, Muffler, Soft

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız