Yamaha Stage Custom Birch Akustik Davul Seti

109011509908 / YAMAHA / SBP0F5NW
12,155.27 TL 15,751.24 TL 1,117.05 TL'den başlayan taksitlerle

Yamaha Stage Custom Birch Akustik Davul Seti

Masif ağaç, davulun akustik rezonansında önemli bir faktördür. Buna göre, Stage Custom, birinci sınıf bateri kitleri alanında bir klasik olan %100 huş ağacı kullanır. Ayrıca, altı katlı yapısıyla Stage Custom, çalım yüzeyinde üretilen titreşimleri doğru bir şekilde ileterek sınıfındaki her şeyi aşan bir performans elde eder.

YESS sistemi iki önemli özelliğe sahiptir: Birincisi, davul ile temasının çok az olması ve (ikincisi) davula Nodal Point* denilen, davulun titreşiminin engellenmediği bir noktaya sabitlenmesidir. İçindeki plastik tutucu sayesinde maksimum sağlam kavrama sağlanır. YESS sistemi, tom’ları birbirine daha yakın şekilde pozisyonlayabilmenize olanak sağlar ve deri değişimine engel bir durum oluşturmaz. Floor tom’larda YESS ile, sert vuruşlar altında bile davulu sabit tutar ve geniş bir ses devamlılığı sağlar. * Nodal Point montajı patenti Noble & Cooley Davul Şirketi’ne aittir.

Ürün Özellikleri

  • 6 katlı huş ağacı
  • Krom donanım
  • YESS Sistemi (Yamaha Gelişmiş Sürdürme Sistemi)
  • Döküm pençe kancaları
  • Çelik kasnaklar
  • Yeniden tasarlanmış bas davul ayakları
  • Davulun gövdelerinde parlak lake kaplama
  • Renk: doğal ahşap (KB)

 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Ürün Tanıtım Videoları