Yamaha SE122 Akustik Duvar Piyano (Parlak Siyah)

(Online Ders Hediyeli)

101011500118 / YAMAHA / SE122PE
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Yamaha SE122 Akustik Duvar Piyano (Parlak Siyah)

Doğu ile Batının benzersiz işbirliği ile SE Serisi Yamaha’nın tüm dünyanın bildiği titiz hassasiyeti ile Avrupa’nın zengin müzikal mirasının ilhamını ve sıcaklığını birleştiriyor. Avrupalı sanatçıların, teknisyenlerin ve zanaatkarların tecrübelerinden faydalanan Yamaha SE Serisi bu son derece seçici pazarda konsol piyanoda insanların kesin tercihi olmak üzere tasarlanmıştır.

Avrupalı malzemeler, CFX teknisyenleri tarafından yapılan ton ayarlaması (voicing)
Sesin kalbinde, mevcut en iyi kalitedeki Avrupa malzemelerini bulacaksınız; özel olarak seçilmiş bas teller, çekiçler ve ses tahtası ; hepsi SE’yi gerçekten çarpıcı bir piyano yapmak için yerel olarak temin edilmiştir. Ancak Yamaha SE Serisi piyanoları bir üst seviyeye asıl taşıyan amiral gemisi CFX kuyruklu piyanolarını hazırlayan aynı ekibin cömertçe sunduğu işçiliktir. Bu zarif enstrümanları üretirken hiçbir iş çok büyük olmamış, hiçbir detay gözden kaçmamıştır: Piyano üreticilerinin sanatının vücuda gelmiş en son hali.

Teknik Özellikler

Kaplama: Parlak Siyah
Genişlik: 152 cm
Yükseklik: 122 cm
Derinlik: 65 cm
Ağırlık: 241 kg
Tuş Sayısı: 88
Beyaz Tuşlar: Acryl Resin
Siyah Tuşlar: Phenolic Resin
Pedal Tipi: Damper, Muffler, Soft
Gövde: Çift Gövde

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız