2+2 Yıl Garanti, Sevkiyat ve Kurulum Hediye

Yamaha N3X Avantgrand Dijital Kuyruklu Piyano Parlak Siyah

102021500112 / YAMAHA / N3X

%19 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 1,195,492.02 TL 1,232,466.00 TL 1,533,735.00 TL 118,853.09 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Yamaha'nın AvantGrand N3X'i, Yamaha'nın amiral gemisi dijital hibrit enstrümanıdır ve tek kelimeyle olağanüstüdür. Giden N3'ün doğal kalitesi üzerine inşa edilen yeni N3X, hem Yamaha'nın CFX modelinden hem de Bosendorfer Imperial'den yeni piyano örnekleri ve mikrofonların konumunu mükemmel bir şekilde yansıtmak için özel olarak tasarlanmış bir hoparlör sistemi içerecek şekilde yeniden tasarlandı. N3X ayrıca ek elektrikli piyano ve klavsen sesleri ile N3'ten daha geniş bir ses paletinden yararlanır. Giden modelde olduğu gibi, daha lüks ve dokunsal bir dokunuş için tuşlar aracılığıyla titreşim göndermek için bir Dokunsal Tepki Sistemi, bir ses tahtası rezonatörü ve Fildişi klavyeler var. Tüm bunlar, yumuşak kapanan bir klavye düşüşüne sahip, yüksek kaliteli, zarif bir şekilde tasarlanmış bir kabine yerleştirilmiştir. 

Parmaklarınızın altında aynı hassas ağırlığı ve tepkiyi, aynı ifade kapsamını hissedersiniz. Performansınızın her nüansını yakalamak için Yamaha, hareketin hissini veya performansını hiçbir şekilde etkilemeyen temassız bir optik sensör sistemi kullanır. Her tuşun altında, o tuşa basıldığı hızı ve derinliği yakalayan sürekli bir optik sensör bulunur. Her bir çekiç sapına takılan ek bir optik sensör, sanal "tellere" vuran çekicin zamanlamasını ve gücünü ölçer. Bu bilgi anında güzel ve otantik bir ses üretimine dönüştürülür.

Yeni AvantGrand N3X'teki bir düğmeye dokunarak, bir Yamaha CFX konser salonundan veya bir Bösendorfer Imperial'den örneklenmiş otantik sesleri seçebilirsiniz. Yamaha'nın amiral gemisi kuyruklu piyanosu olan görkemli CFX, ışıltılı yüksek notalardan güçlü bas tonlarına kadar geniş bir ton renk paleti sunar. Bu arada efsanevi Bösendorfer, gür ve zengin Viyana sesiyle ünlüdür. Her iki durumda da, AvantGrand N3X'in gerçekçi sesleri, etkileyici hayal gücünüzün dış sınırlarını keşfetmenize olanak tanır.

AvantGrand, dört kanallı Mekansal Akustik Hoparlör Sistemine ek olarak, müzik sehpasının altında bulunan ve enstrümanın genişliğini kapsayan düz panel bir Ses Tablası Rezonatörüne sahiptir. Bu bileşen, akustik bir kuyruklu piyano çalarken hissettiğiniz ses birikiminin daha incelikli bir şekilde yeniden üretilmesini sağlar. Titreşimleri düz panel ses tahtasına iletmek için salınımlı bir dönüştürücü kullanarak çalışır ve özellikle üst tuş aralığında belirgin olan gerçekçi bir ses yanıtı verir.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız