Model: DTX452K

Yamaha DTX452K Dijital Davul Seti

(Online Ders Hediyeli)

109031500038 / YAMAHA / DTX452K

%26 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 31,039.03 TL 31,999.00 TL 43,377.00 TL 3,085.83 TL'den başlayan taksitlerle

Kampanyalar

Yamaha DTX452K Dijital Davul Seti

Güçlü Uygulama Geliştirmeleri, Yükseltilmiş Kick ve Hi-hat özellikli 5 parçalı Elektronik Kit

Yamaha DTX452K elektronik bateri kitinde seveceğiniz çok şey var. Etkileyici stereo davul örneklerinden ve daha iyi çalınan lastik pedlerinden sağlam 4 direkli standına kadar, bu kit, her alanda pratik ve performans iyileştirmelerine sahiptir. 

Heyecan verici yeni bir özellik ise, ücretsiz DTX402 Touch app (iOS/Android) ve Yamaha'nın Rec'n'Share app'i aracılığı ile akıllı cihazlarınız ile bağlantılayabilirsiniz. Böylece doğrudan iOS cihazınızla davul cover videolarınızı çekebilir ve Yamaha'nın Rec'n'Share uygulamasını kullanarak paylaşabilirsiniz. 10 egzersiz ve meydan okuma modu da bu heyecan verici özellikler arasında. Ek olarak, DTX452K, daha etkileyici bir çalım için KP65 kick davul kulesi ve HH65 ayarlanabilir hi-hat kontrolörü ve pedalla donatılmıştır. 

DTX452'nin 10 özelleştirilebilir davul seti ve 415 perküsyon sesi, müzikal ruh halinize uyacak zengin tonlar sunar: pop, metal, EDM ve ötesi. 

 

 

10 ön ayarlı kite hızlı erişim

DTX402 modülünde menü girişi yoktur. 10 ön ayarlı kitinin her birine özel bir düğme aracılığıyla erişilebilir. Bu, birlikte çalınan şarkılar, eğitim modları, metronom ve tempo / ses kontrolü için de geçerlidir. Daha fazla düzenleme kontrolü için kullanıcılar ücretsiz DTX402 Touch uygulamasını indirebilirsiniz.

 

 


 

 

3 bölgeli trampet pedi ve yükseltilmiş hi-hat kontrolörü ve kick kulesi

DTX452K, DTX402K ile aynı harika pedleri ve modülü kullanır, ancak     3 bölgeli trampet pedi, yükseltilmiş ayarlanabilir bir hi-hat kontrolörü (yarı açık seslere izin verir) ve daha iyi hisseden bir kick davul kulesi ve yüksek kaliteli Yamaha pedalı içerir. Bu yükseltmeler birlikte, DTX402 modülünün gerçekçiliğini maksimuma çıkarır.

 

 

 

 

 

 

Daha iyi hissettiren davul ve zil pedleri

DTX452K, önceki nesillere göre daha iyi çalınan, daha duyarlı lastik pedlere sahiptir. Davullar hızlı ve dinamiktir ve daha fazla gerçekçilik için ziller susturalabilir.

 

Sağlam 4 direkli raf standı

DTX452K'daki hoş bir özellik, sağlam yeni raf sistemidir. Hi-hat ve zil pedleri, daha fazla konum özgürlüğü için ofset üzerine oturur, ayarlanabilir zil kolları vardır.

 

 

 


 

 

Rec'n'Share uygulama uyumluluğu

Yamaha'nın Rec'n'Share uygulaması (iOS), arkadaşlarınızla, grup arkadaşlarınızla ve YouTube gibi video hizmetleriyle paylaşması kolay performanslar için doğrudan DTX402 modülünüzden mobil videonuza ses enjekte eder. Her şey anında gerçekleşir: iOS müzik kitaplığınızdan şarkı seçin, peşinde olduğunuz sesleri bulun ve başlayın.

 

 

 

 

 

Ücretsiz DTX402 Touch uygulamasıyla (iOS / Android) daha da iyi!

 

Bateri kitlerini özelleştirin

Ücretsiz DTX402 Touch uygulaması, DTX452K'nın en derin kit oluşturma özelliklerine hızlı ve kolay erişim sağlar. Burada sesleri seçebilir, davulları ve zilleri ayarlayabilir ve dengeleyebilir, soldan sağa kaydırabilir, reverb ekleyebilir ve pedleri tamamen sessize alabilirsiniz.

Pratik rutininizi oyunlaştırın

DTX402 Touch uygulamasının Song Score Gate ve Rhythm Gate özellikleri sizi daha sıkı bir davulcu yapacak. Müzikal yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, bu özellikler, ilerlemenizi görebileceğiniz şekilde pratik ve ısınma saatlerinizi taze tutacaktır.

Fast Blast ile hız kazanın

Fast Blast modu, belirli bir süre içinde kaç davul vuruşu çalabileceğinizi izler. Bu, davulcu arkadaşlarınızla rekabet etmenin ve hız kazanmanın harika bir yolu. Pratik ve performans özellikleriyle dolu bir ara kit sizi bekliyor.

 


Yamaha DTX452K Kurulum ve Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

 

Teknik Özellikler:

• Toplam Pet Sayısı: 5 x Davul pedi, 3 x Zil Pedi
• İçerdikleri Trampet/Tom Pads: 1 x 8" Trampet Pad, 2 x 8" Rack Tom Pet, 1 x 8" Floor Tom Ped
• Kick Ped: Kick Pad
• Zil Pedleri: 1 x 10" Hi-hat Pad, 2 x 10" Zil
• Davul Modülü: DTX 402 Modül
• Davul Kiti: 10
• Enstrüman Sayısı: 287 Drum/Percussion Sesi, 128 Klavye, 10 Şarkı
• Efektler: 9 x Reverb
• Modül Trigger Girişi: 8 x 1/4" (davul/Zil), 1 x 1/4" (hi-hat kontrol)
• Modül Analog Girişi: 1 x 1/8" (aux in)
• Kulaklık Girişi: 1 x 1/4"
• Modül MIDI I/O: USB
• USB: 1 x Type B
• Yazılım: DTX 402 Touch App (iOS/Android), Rec'n Share App (iOS)
• Aksamlar: 9-channel Snake Cable, FP6110A Kick Pedal, 4-post Rack Stand, Hi-hat control pedal

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız