Fırsat ÜrünüKalan Süre
42 : 08 : 40 : 53
Model: DTX402K

Yamaha DTX402K Dijital Davul

(Online Ders Hediyeli)

109031500036 / YAMAHA / DTX402K

%23 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

10,235.30 TL 13,408.00 TL 942.03 TL'den başlayan taksitlerle

Kampanyalar

Yamaha DTX402K Dijital Davul

Kulaklık ve Baget Hediyeli...

Güçlü Uygulama Geliştirmeleri ile 5 Parçalı Elektronik Kit

Yamaha DTX402K elektronik bateri kitinde seveceğiniz çok şey var. Etkileyici stereo davul örneklerinden ve daha iyi çalınan lastik pedlerinden sağlam 4 direkli standına kadar, bu kit, her alanda pratik ve performans iyileştirmelerine sahiptir. 

Heyecan verici yeni bir özellik ise, ücretsiz DTX402 Touch app (iOS/Android) ve Yamaha'nın Rec'n'Share app'i aracılığı ile akıllı cihazlarınız ile bağlantılayabilirsiniz. Böylece doğrudan iOS cihazınızla davul cover videolarınızı çekebilir ve Yamaha'nın Rec'n'Share uygulamasını kullanarak paylaşabilirsiniz. 10 egzersiz ve meydan okuma modu da bu heyecan verici özellikler arasında.

DTX402'nin 10 özelleştirilebilir davul seti ve 415 perküsyon sesi, müzikal ruh halinize uyacak zengin tonlar sunar: pop, metal, EDM ve ötesi. 


 

 

10 ön ayarlı kite hızlı erişim

DTX402 modülünde menü girişi yoktur. 10 ön ayarlı kitinin her birine özel bir düğme aracılığıyla erişilebilir. Bu, birlikte çalınan şarkılar, eğitim modları, metronom ve tempo / ses kontrolü için de geçerlidir. Daha fazla düzenleme kontrolü için kullanıcılar ücretsiz DTX402 Touch uygulamasını indirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Daha iyi hissettiren davul ve zil pedleri

DTX402K, önceki nesillere göre daha iyi çalınan, daha duyarlı lastik pedlere sahiptir. Davullar hızlı ve dinamiktir ve daha fazla gerçekçilik için ziller susturalabilir.

 

Sağlam 4 direkli raf standı

DTX402K'daki hoş bir özellik, sağlam yeni stand sistemidir. Hi-hat ve zil pedleri, daha fazla konum özgürlüğü için ofset üzerine oturur, ayarlanabilir zil kolları vardır.

 

 

 


 

 

Rec'n'Share uygulama uyumluluğu

Yamaha'nın Rec'n'Share uygulaması (iOS), arkadaşlarınızla, grup arkadaşlarınızla ve YouTube gibi video hizmetleriyle paylaşması kolay performanslar için doğrudan DTX402 modülünüzden mobil videonuza sesi gönderir. IOS müzik kitaplığınızdan şarkı seçin, peşinde olduğunuz sesleri bulun ve başlayın.

 

 

 

 

 

Ücretsiz DTX402 Touch uygulamasıyla (iOS / Android) daha da iyi!

 

Bateri kitlerini özelleştirin

Ücretsiz DTX402 Touch uygulaması, DTX402K'nın en derin kit oluşturma özelliklerine hızlı ve kolay erişim sağlar. Burada sesleri seçebilir, davulları ve zilleri ayarlayabilir ve dengeleyebilir, soldan sağa kaydırabilir, reverb ekleyebilir ve pedleri tamamen sessize alabilirsiniz.

 

Pratik rutininizi oyunlaştırın

DTX402 Touch uygulamasının Song Score Gate ve Rhythm Gate özellikleri sizi daha sıkı bir davulcu yapacak. Müzikal yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, bu özellikler, ilerlemenizi görebileceğiniz şekilde pratik ve ısınma saatlerinizi taze tutacaktır.

 

Fast Blast ile hız kazanın

Fast Blast modu, belirli bir süre içinde kaç davul vuruşu çalabileceğinizi izler. Bu, davulcu arkadaşlarınızla rekabet etmenin ve hız kazanmanın harika bir yolu. Pratik ve performans özellikleriyle dolu bir ara kit sizi bekliyor.

 

 

Yamaha DTX402K Kurulum ve Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

 

Teknik Özellikler:

• Toplam Pad Sayısı: 4 x Davul Padi, 3 x Zil padi
• Trampet/Tom Pad: 1 x 8" Trampet Pad, 2 x 8" Rack Tom Pad, 1 x 8" Floor Tom Pad
• Zil Pad: 1 x 10" Hi-hat Pad, 2 x 10" Zil Pad
• Modül: DTX 402 Modül
• Davul Kiti Sayısı: 10
• Enstrüman Sayısı: 287 Davul/Perküsyon Sesi, 128 Klavye Sesi, 10 Şarkı
• Efektler: 9 x Reverb
• Modül Trigger Girişi: 8 x 1/4" (Davul/Zil), 1 x 1/4" (hi-hat Kontrolü)
• Analog Modül  Girişi: 1 x 1/8" (aux in)
• Kulaklıkl: 1 x 1/4"
• Modül MIDI I/O: USB
• USB: 1 x Type B
• Yazılım: DTX 402 Touch App (iOS/Android), Rec'n Share App (iOS)
• İçerdiği Aksamlar: 9-Kanal Snake Kablosu, 4-Post Rack Stand, Hi-hat Kontrol Pedalı, Bass Davul Trigger pedalı

Bu ürünle ilgili toplam 1 yorum var.

Giriş seviyesi için gayet tatmin edici. Hakan S. 29.04.2020
Cihazın genel kalitesi giriş seviyesi için çok tatmin edici. Modülü sayesinde kitin tüm aksamlarını ayrı ayrı editleyebiliyorsunuz. İstediğiniz toma, zile istediğiniz sesi atayabiliyorsunuz. Metal çalmak için düşünenler varsa çok rahat bir şekilde double bass yapabiliyorsunuz. Padlerin duyarlılığı çok hoş. Vuruşunuza ve sertliğine göre tepkisi çok güzel hissediliyor. İskeletinin kurulumu gayet kolay. Tek başıma yaklaşık 20dk filan aldı diyebilirim. Genel olarak giriş seviyesi için fiyat/performans denebilecek güzel kalitede bir ürün. Tavsiye ederim.

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Mega Yaz Fırsatları