Yamaha B2ESC3PE Silent Akustik Duvar Piyanosu (Parlak Siyah)

101031500113 / YAMAHA / B2ESC3PE
366,347.00 TL 35,328.74 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Yamaha B2ESC3PE Silent Akustik Duvar Piyanosu (Parlak Siyah)

B2e, Yamaha'nın piyanolarının sağlam ladin ses tablasına sahip ilk piyanosudur ve daha küçük B1'e göre geliştirilmiş bir dinamik aralık ve daha geleneksel bir kabin stili sunar. Bu model, Yamaha'nın giriş seviyesi serisinde güzel bir fiyat-performans dengesi sunuyor.

Yamaha'nın Jakarta'daki Endonezya fabrikasında inşa edilen B2e, b serisi serisinin ortasında yer alıyor. Bu fabrika, Kakegawa'daki amiral gemisi fabrikasında bulunan aynı sınıf lideri CNC işlemlerine sahiptir ve b serisi, amiral gemisi CFX konser kuyruklu piyanosunun geliştirilmesinden kaynaklanan bazı iyileştirmelere sahiptir.

Ses

Yamaha B2e, Yamaha'nın imza niteliğindeki ton temizliğine sahiptir; Her notanın sürdürülebilirliği çok düzdür ve piyano çamurlu olmaktan tamamen kaçınır, bu da onu çok yönlü kılar. B2e, Yamaha'nın serisinde, daha küçük B1'den daha iyi bir dinamik aralık sağlayan ve ek maliyeti haklı çıkarmanın bir yolunu bulan sağlam bir ladin ses tahtasına ('e' sonekiyle gösterilir) sahip ilk piyanodur. B2e, 113 cm'de B1'den sadece 4 cm daha uzundur, ancak dikdörtgen gövde şekli ve ayak parmakları sayesinde daha büyük bir görünüme sahiptir.

Dokunma

Yamaha piyanoları, piyano öğretmenleri arasında favoridir, çünkü Japon piyanoları nispeten ağır tuş eylemlerine sahiptir. Oynamak için gereken ekstra güç, özellikle ölçekler ve parmak egzersizleri sırasında el becerisini daha hızlı oluşturmak için son derece yararlı olabilir. Bir diğer yararlı yararı, bir performans piyanosunun temasta daha ağır olma ihtimalinin çok daha düşük olmasıdır, bu da bir oyuncunun sınav sırasında tükenmeyeceği anlamına gelir.

Özet

Nihayetinde, b serisi piyanolar, insanların müzikal keşiflerini başlatmaları için bir başlangıç noktası olarak tasarlanmıştır ve B2e, birini 5. Sınıfa götürmek için iyi bir fiyat-performans dengesi (geliştirilmiş ses tahtası sayesinde) verir. Her zaman kiralamanızı önerdiğimiz bir araçtır; Bu daha sonra size daha geniş bir müzikal renk paletine sahip bir piyanoya yükseltme seçeneği sunar, çünkü müzikalite ve yorumlama talepleri daha sonraki sınıflara ve diploma seviyesindeki sınavlara yükselir.

Özellikler:

  • Yükseklik - 150cm
  • Genişlik - 113cm
  • Derinlik - 54cm
  • Ağırlık - 174kg

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız