Wittner 839021 Taktell Kedi Metronom

106261480004 / WITTNER / 839021
91.01 EUR 1,417.08 TL 130.23 TL'den başlayan taksitlerle
These fun Cat design metronomes are particularly suitable for children while adults love them to! It's made of plastic, but don't let that fool you, this great metronome is not a toy and is full of Wittner quality. This lovable Cat metronome is a favorite with students, parents and teachers alike! The colorful feline helps inspire young musicians to play, and add a sense of fun to practice days. The traditional clockwork pendulum mechanism offers a range of 40 bpm to 200 bpm, with clicks to mark each beat, simply slide the bowtie to adjust the speed! Standing 8" high, this fun Cat metronome will add a little magic to those boring scales and exercises!

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız