Stentor 1880OFTA "arcadia" 4/4 Keman Seti

107211319901 / STENTOR / 1880OFTA
Sepette: 34,646.46 TL 35,718.00 TL 3,689.87 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Stentor 1880OFTA "arcadia" 4/4 Keman Seti

Kullanim Tavsiyeleri:

-Enstrümanınızın bulunduğu ortamdaki olası sıcaklık ve nem değişiklileri halinde yaşanabilecek sap açılması veya tel paslanması gibi enstrümanınızın performansını olumsuz etkileyebilecek sorunlarınönüne geçmek için enstrümanınızı çaldıktan sonra kılıfı & kutusu içerisinde saklayabilirsiniz.
 

-Arşenizi (Yay) uzun süreli kullanmak ve dengeli bir şekilde kalmasını sağlamak için çalım işlemi bittikten sonra topuz kısmından gevşeterek gerginliğini aldıktan sonra kutu içerisinde saklayabilirsiniz.


Teknik Özellikler:
-Ön Kapak: Ladin
-Yan - Arka: Harell Akçaağaç
-Klavye: Abanoz
-Köprü: Aubert France
-Kuyruk: Dahili tek fixli abanoz kuyruk
-Burgu: Abanoz
-Vernik: Mat Cila
-Tel: Pirastro Tonica
-Kutu İçeriği: Karbon Case Taşıma Çantası, Yay, Reçine 

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Boyut (Ölçü) 4/4 (Yetişkin)

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız