Sonor AQ2 Studio Akustik Davul (Trans Black)

(Online Ders Hediyeli)

109011280126 / SONOR / 17503064

%30 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 54,530.49 TL 56,217.00 TL 81,203.00 TL 5,807.53 TL'den başlayan taksitlerle

Sonor AQ2 Studio Akustik Davul (Trans Black)

Sonor AQ2: Akçaağaç Davul Gövdeleri

AQ2 davul gövdeleri, 4 katman Kanada ve 3 katman Çin olmak üzere toplam 7 kat akçaağaçtan yapılmıştır. Bu, davulun temel ses karakterini önemli ölçüde belirlemekte ve jazz'dan rock'a kadar bir çok müzik türünde rahatlıkla kullanılabilmesine olanak tanımaktadır. Ek olarak, gövdenin gerilimsiz kalması için ahşap katmanların 90°'lik bir açıyla çapraz yapıştırılması, Sonor firması tarafından geliştirilen ve kendisini kanıtlamış olan CTFL ilkesi (tansiyonsuz çapraz laminasyon tekniği) gereğidir.  

AQ2 davul setlerinde bulunan Bas davul 7,2 mm inceliğinde ve tom / trampet ise  sadece 5,8 mm'dir ki; bu da dengeli ve rezonanslı bir ses elde edilmesine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Sonor'un AQ2 serisi kasnaklarının tümü akort kaçırmayan ve kolay akort edilebilen "Sonor TuneSafe" sistemi ile donatılmıştır. Kasnak yatağının kenarları 45°'dir, bu da derilerin tam oturmasını ve odaklı (sabit) yüksek kaliteli bir ton elde edilmesini sağlar. Gövdenin katman bağlantı yerlerinin Tam 45°lik bir açıyla birleştirilmesi, davulu kolay bir şekilde ayarlamaya olanak tanırken, davula mükemmel kafa desteği sağlar, ayrıca yukarıda belirtildiği üzere de, sesi odaklar.

Almanya'da geliştirilen "Yeni Sonor Smart Mount Tom" süspansiyonu ise tomlarınıza minimum temas ve kaliteli rezonans sağlar.

Doğal Malzemeden Üretilmiş Bassdrum-Ahşap Kasnaklar

Bass Drum, doğal malzemeden üretilmiş zıt ahşap kasnaklarla donatılmış olup, Micro, Jungle ve Jazz Compact Kit seçenekleriyle , zarif ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Shell Hardware: Krom

Seri: AQ2

Shell Materyali: Akçaağaç

1 x Kick: 20 x 16” 

1 x Floor Tom: 14 x 13” 

1 x Tom Tom: 12 x 8” 

1 x Tom Tom: 10 x 7” 

1 x Trampet: 14 x 6”

DTH4000 Double Tom Stand

Floor Tom Legs

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız