sE Electronics X1S Mikrofon Shockmount ve Akustik Panel Seti

110091890018 / SE ELECTRONICS / X1 S STUDIO BUNDLE
Sepette: 9,336.25 TL 9,625.00 TL 994.32 TL'den başlayan taksitlerle

Kayda başlamak için ihtiyacınız olan vokal seti!

 

sE Electronics'in ev stüdyosu için en çok tercih edilen X1S serisi mikrofonla beraber, kapsamlı bir kayıt  kurgusu için ihtiyacınız olan kablo, tüm mikrofon sehpaları ile uyumlu shockmount ve popfiltre, ve sE Electronics'in patentli Reflexion Filter® mikrofon akustik paneli birlikte bu set içeriğinde.

Akustik olarak işlenmemiş bir alanda (yatak odaları, dolaplar vb.) kayıt yapıyorsanız, Reflexion Filter® etrafındaki odanızın sesi olmadan sinyalinizi temiz tutmaya yardımcı olur. sE Electronics X1 S Mikrofon ve Akustik Panel Seti ile, istediğiniz yerde kayıt yapabilirsiniz.

Kutu içeriği

sE Electronics X1S Kondenser Mikrofon, Mikrofon Kablosu, sE Electronics ISOPACK Shockmount,  Metal Pop filtre, sE Electronics RF-X Reflexion filter Akustik Panel 

 

"RF-X Reflexion Filter, vokalistler için oda gürültüsünü yok etmek için harika bir iş çıkarır ve size miksajda efektler ekleyebileceğiniz kuru bir vokal sesi verir."

Her Stüdyo Uygulaması için Uygun Fiyatlı Bir Condenser!

Stüdyonuzdaki her şeyi kaydetmek için yeterince çok yönlü olan yüksek kaliteli bir kondansatör mikrofon olan sE Electronics X1 S el yapımı, altın kaplamalı bir diyaframa ve tamamen metal bir kapsüle sahiptir.

 

 

Her türlü vokal ve akustik enstrüman için tercih edilen bir seçim

Erkek, kadın farketmeksizin her tür vokal stilinde dolgunluğu ortaya çıkaran sE Electronics X1 S, akustik enstrümanları kaydetmek için de harika bir mikrofon seçeneğidir. 

 

İlk Bakışta sE Electronics X1 S Geniş Diyaframlı Condenser Mikrofon

Yeniden tasarlanmış olan gelişmiş hassasiyet, önemli ölçüde artırılmış SPL işleme (160 dB'ye kadar) gürültüde büyük bir azalma sağlar

-10 dB ve -20 dB ped anahtarları, geniş bir uygulama yelpazesine ve yakın mikrofon tekniklerine olanak tanıyan genişletilmiş dinamik aralık sağlar

80 Hz veya 160 Hz'de seçilebilen iki filtre, düşük frekanslı gürültü veya ayak sesi gürültüsünü ortadan kaldırmaya yardımcı olmanın yanı sıra, yakın mikrofon teknikleriyle aşırı bası (yakınlık etkisini) telafi etmeye yardımcı olur

X1 S'nin tamamen metal kasası, elektriksel parazit ve gürültünün verimli bir şekilde reddedilmesini sağlar

Altın kaplama XLR konektörü, kayıpsız, güvenilir sinyal bağlantısı sağlar

 

 

X1 S'deki Yenilikler

X1 S, gürültüyü mutlak minimumda tutan yeni tasarlanmış elektroniklere sahiptir. Orijinal X1 sessizdi, ancak bu yeni ultra düşük gürültü tasarımı, X1 S'yi fiyat noktasındaki en sessiz mikrofonlardan biri yapıyor. 

Hem -10dB hem de -20dB ped anahtarları sunan bu mikrofon ile, bir gitar kabini veya bir trompet gibi en gürültülü kaynaklarla bile "clip" korkusu olmadan çalışabilirsiniz. Ayrıca, 80Hz veya 160Hz'de 2 değiştirilebilir low cut filtresi seçeneği de dahildir, böylece mikrofon standından gelen düşük frekanslı titreşimler gibi istemediğimiz seslerde low-end kontrolünü kolayca ele alabilir, trafik gürültüsü gibi harici arka plan gürültüsünü en aza indirmiş olursunuz. Değiştirilebilir -10dB / -20dB ped, yüksek ses kaynaklarını mikrofona bağlarken ihtiyacınız olan ekstra boşluk payına sahip olmanızı sağlar.

 

Teknik Özellikler


Mikrofon Türü : Kondenser

Polar Pattern : Kardiyot

Diyafram Boyutu : 1 "

Max SPL : 160dB SPL (pedlerle)

Çıkış Empedansı : 125 ohm

Self Noise : 9dB ​​(A ağırlıklı)

Low-cut filter : 80Hz, 160Hz

Pedler : -10dB, -20dB

Renk : siyah

Bağlayıcı : XLR

Güç Kaynağı : 48V fantom gücü gerektirir.

Ağırlık : 440 Gram

 

Akustik Panel Ölçüleri

Çap / genişlik: 41 cm
Yükseklik: 31 cm
Derinlik: 20 cm
Kelepçeli Ağırlık: 1,6 kg
Kelepçesiz Ağırlık: 1.1 kg

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız