Se Electronics V7MC1 Shure Telsiz Mikrofonlar için SE Mikrofon Kapsülü

110091890024 / SE ELECTRONICS / V7-MC1
Sepette: 4,003.19 TL 4,127.00 TL 397.99 TL'den başlayan taksitlerle

Se Electronics V7MC1 Shure Telsiz Mikrofonlar için SE Mikrofon Kapsülü

V7 Supercardioid Kapsül artık Shure Telsiz Mikrofonlarda! 

Çevre sesleri almayan ve sadece mikrofonlanan sesi almakla öne çıkan supercardioid polar pattern’i, paslanmaz çelik kapsül başlığı, inovatif alüminyum voice coil özelliği ile sE Electronics V7, dinamik mikrofonlar arasında şampiyonlar liginde yerini almış bir mikrofondur. V7’nin öne çıkan bu özelliklerini, V7MC1 ile kapsül olarak artık Shure telsiz mikrofonlarınıza  ekleyerek de kullanabilirsiniz. BLX ve GLX-D hariç tüm Shure telsiz sistemlerine entegre edilebilen bu kapsül ile  V7’nin  öne çıkan bu özelliklerini  kullanabilirsiniz.  Justin Timberlake, Big Sean, Kenny Chesney, gibi bir çok sanatçının turne tercihi olan V7MC1 Kapsül, aynı zamanda  bilinen en dayanıklı dinamik mikrofondur !

Teknik Özellikler

Kapsül: Dinamik
Voice Coil: Aluminyum
Manyetik : Neodymium
Polar Pattern: Supercardioid
Frekans Aralığı : 40 Hz - 19 kHz
Elektrik Empedansı : 300 Ohms
Hassasiyet : 2.0 mV/Pa (-54 dB)
Kullanılabilirlik : Tüm Shure Telsiz Mikrofonlar ile uyumlu BLX ve GLX-D hariç)
Diametre: 54 mm   Uzunluk : 92 mm 
Ağırlık: 150 g

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız