2+2 Yıl Garanti, Sevkiyat ve Kurulum Hediye

Peratron PDP-1 SET Dijital Piyano (Kulaklık Hediyeli)

(Online Ders Hediyeli)

102012460104 / PERATRON / PDP-1 SET
Sepette: 12,998.97 TL 13,401.00 TL 1,384.40 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Peratron PDP-1 Dijital Taşınabilir Piyano

Peratron PDP-1 Dijital Piyano Peratron PDP-1 dijital ev piyanosu, seveceğiniz derin ifadeli bir sese sahip tam özellikli, şık bir estrümandır. Ağırlıklı, çekiç hareket tuşları, geleneksel bir akustik piyano hissini parmaklarınızın ucuna getirir. Peratron PDP-1 Dijital Piyano akustik Supra Sound ses örnek işleme ile 3 katmanlı örnekleme sunar. Akustik enstrümanlardan kaydedilen 3D ses örnekleri, yüksek kaliteli, zengin tonlar sunarken akustik enstrümanı derinliğini, ifadesini korur.

Bu piyano ayrıca, dizüstü bilgisayarlara, tabletlere ve akıllı telefonlara bağlanarak ek enstrüman sesleri, öğretim uygulamaları ve çok daha fazlasını eklemek için uygulamalarla eşleşmesini sağlayan USB MIDI bağlantı noktaları ile sınırsız yaratıclık imkanı sunar. Düet özelliği öğretmen ve öğrencinin birlikte çalmasına olanak tanır ve 2 dahili kayıt kanalı mevcuttur.

Hıza Duyarlı Tuşlar Peratron PDP-1 Dijital Piyano'daki tam ölçekli çekiç hareketi ve hıza duyarlı klavye, akustik piyano hissini parmaklarınızın ucuna getirir. Gelişmiş, doğal akustik dengeli çekiç hareketli tasarımı, her uygulama veya performans stilini tatmin etmek için dinamik bir yanıt ve sorunsuz çalınabilirliğin yanı sıra beş farklı hızda dokunma ayarı sunar.

İnce ve modern hatlarıyla hafif ve kolay taşınabilir tasarıma sahip olan bu tam boyutlu dijital piyano, 88 yumuşak dokunuşlu, yarı ağırlıklı aksiyon tuşa sahiptir ve hem yeni başlayanlar hem de pratik seanslarını güçlendirmek isteyen profesyonelller için idealdir.

Profesyonel Dokunuş ve Ses

88 dokunmaya duyarlı ve tam boyutlu tuşla donatılmış olan bu klavyenin yarı ağırlıklı hissi, yeni başlayanların optimum çalınabilirliğini sağlamak için çok iyi derecede doğal bir dokunuşla dinamik bir yanıt sunar.

Akustik enstrümanlardan kaydedilen 3D ses örnekleri, yüksek kaliteli, zengin tonları ile ilham verici bir çalma deneyimi sağlar. Piyanonun başına oturduğunuzda eşsiz bir tınıyla karşılacak ve başından ayrılmak istemeyeceksiniz.

Hareket Halinde Performans

Hafif yapısıyla Peratron PDP-1'in dahili 4 hoparlörlü ses sistemi ve pillerle çalışabilme özelliği taşınabilirlik sağlar. Kullanımı kolay kontroller, grafik LCD ekran, bölünmüş / katman işlevi, metronom, bas ve tiz EQ'lar ve dahili hoparlörler ile kutudan çıkar çıkmaz çalıma hazırdır.

AC güç adaptörüne ek olarak, ekstra mobilite sağlamak için Peratron PDP-1 dijital piyanoyu pille çalıştırabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman istediğiniz yerde pratik yapabilir, yaratcılığınızı özgürce keşfedebilirsiniz.

Peratron PDP-1 Dijital Taşınabilir Piyano ayrıca bir güç kaynağı, sustain pedalı ve müzik rafı içerir.

Teknik Özellikler

8 Katmanlı Akustik Gerçekçilik Enstrüman Örnekleri

64 Not Ses efektleri etkin olan polifoni

10W x 4 hoparlör stereo ses sistemi, orijinal örneklerde oluşturulan stereo sesi korur

Volume, Demo, Reverb, Chorus, Metronom, Katman, Katman Seviyesi, Bölünmüş, Düet, Akort kontrolleri

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız