2+2 Yıl Garanti, Sevkiyat ve Kurulum Hediye

Pearl River GP1100 Baby Grand Dijital Piyano (Siyah)

102021060101 / PEARL RIVER / GP-1100 BK
Sepette: 124,674.10 TL 128,530.00 TL 12,394.81 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

PEARL RIVER GP1100 

 

GP1100, size ve ailenize piyano çalmaktan zevk almanıza yardımcı olacak çok sayıda kaliteli ses, eşlik ve özelliklerle piyanistlere heyecan verici bir müzik deneyimi sunar. FATAR 88 Grand-Response ™ çekiç aksiyonlu tuşları ve beş dokunuşla kademeli dinamik eğri, tam 128GM ses bankası, 512 polifonik nota ve 100 öğretim şarkısı, metronom ve tam MIDI özelliğine ek olarak 120 ritim seti, ses dosyalarını oynatmak için kaydedici, USB, SD kart / USB bellek gibi endüstri standardı özelliklerle dolu olarak gelir.

Tüm dijital yeteneklerine rağmen, bu yeni piyano, klasik bir küçük kuyruklu enstrümanın dokunuşunda, piyano tonunda ve akustiğinde özgünlük isteyenleri etkileyecek.

1956’dan bugüne akustik piyano geliştirip üreten, yıllık 100.000 piyano üretimi ile Dünyanın en büyük piyano üreticisi olan Pearl River,  2020 yılında tamamen  güncel teknolojileri kullanarak geliştirdiği dijital piyano modellerinde, tecrübesinin ve teknolojinin en son kazanımlarını kullanarak dijital piyanolarını tasarladı. 

10 Milyon Dolar AR-GE Bütçesi ile yeniden kurulan Pearl River Dijital Piyano Fabrikası,  Tüm Dünya tarafından kabul edilmiş ve bir çok üst segment dijital enstrüman üreticisinin kullandığı  İtalyan Fatar™ üretimi olan Tuş mekanizmasını,  tüm modellerinde minimum 196 Polifoni özelliğini ve günümüz teknolojisi ile üretilmiş, İtalyan üretimi  bir tam  kuyruklu konser piyanosunun sesi örneklenerek geliştirilmiş DSP Ses işlemcisi ile birleştirerek, Dijital piyanolar arasında fiyat olarak  rekabetçi,  teknoloji olarak da üstün modeller ile öne çıkıyor. 

Tüm Dünyada olduğu gibi  Türkiye’de de en çok tercih edilen Piyano markası olan Pearl River’ın  60 yılı aşkın deneyimi, 2 Yıl üretici + 1 yıl doremusic garanti  güvencesiyle birleşerek size üstün piyano deneyimi sunacak. 

 

Teknilk Özellikleri

Öğretim türü, geleneksel kuyruklu üçgen piyano tını ve dokunuşu, Konser Salonu efekti, profesyonel aktif ses, kolay ve rahat yorumlama

Tuş Sistemi :   İtalyan üretimi  Fatar Grand-Response™ 88 Tuşlu Tuş yapısı -  Çekiç Aksiyon Sistemi - Dinamik Eğrili Sensör Sistemi - 5 Farklı Hassasiyet ayarı 

Polifoni: 512 

Model şarkısı: 120 gösteri şarkısı, 100 öğretim şarkısı

Tını: 128GM standart MIDI dahil 156 çeşit tını, 17 çeşit ulusal tını, 10 vurmalı çalgı, 1 set efekt tını.

Ritim: 120 çeşit, dünya tarzı, milli ritim ve piyano eşliğinde.

Kayıt fonksiyonu: Bilgisayar programı kayıt ve oynatma sistemi, 2 kanallı kayıt, melodi parçasının ve eşlik parçasının senkron kaydı, kayıt ve oynatma, tek parça 22.000 nota (USB MIDI bilgisayar durumu, şarkı kaydetme ve depolamayı gerçekleştirebilir, 64 parçalı 16 desteği -kanallı MIDI kaydı, MIDI 0-1 formatlı dosyayı destekler, GM uluslararası standardı, sistem genişletme ve depolamayı da gerçekleştirebilir.)

Kaynak: DSP ses kaynağı, ünlü Alman kuyruklu üçgen piyano tını örnekleme, 10 katmanlı dinamik dalga tablosu, tel aşırı ton rezonansı analog ses kaynağı teknolojisi.

Piyano gövdesinin karakteristiği: Yeni tasarlanan piyano gövdesi, ahşap bağımsız hoparlör yapısı, üç sıra düğme yan kontrol paneli, LCD renkli ekran, kayar tuş kapağı içerir.

Tını kontrolü: Üçgen piyano, tını, çift ton, çift klavye, çift klavye işlevi ayarlanabilir ayırma noktası.

Çift ton: Yaylı arka plan tonu ile piyano çalar, kullanıcılar birden fazla tını kombinasyonunu düzenleyebilir.

Klavye Ayrımı: Çift piyano, homofonik aralık. Klavye, birden fazla kombinasyon elde edebilen iki aynı perde bölgesi işlevine, Dört El çalma, tel tekrarı, orkestra topluluğu, piyano + keman, Gitar + Keman çalmaya ayrılabilir.

Ses seviyesi kontrolü: Ana ses seviyesi, gece çalma ayarlanabilir ses seviyesi kontrolü.

Transpozisyon: Mevcut

Efekt fonksiyonu: Reverb, Chorus

Metronom: Mevcut

Pedal işlevi: Geleneksel kuyruklu üçgen piyano pedalı işlevi örneklemesi, delay ton pedalı 

Kulaklık: Mevcut

Bluetooth Oynatıcı: Mevcut

Arayüz: USB arayüzü, pedal arayüzü, güç arayüzü, kulaklık arayüzü, hat giriş / çıkış arayüzü

MIDI klavye: USB ve bilgisayar bağlantısı yoluyla düzenleyici, bestecilerin ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için gerçekleştirilebilir.

Ses girişi: MP3 / MP4 / DVD / PC, / IPAD / IPHONE ve diğer ses yüklemelerini destekleyebilir.

Voltaj: AC 220V

Güç: 85W

Boyut: 1385 * 1020 * 895 (mm, uzunluk * genişlik * yükseklik)

Ağırlık: 91kg

Aksesuarlar: güç kablosu

 


 

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız