Novation Launchpad Pro MK3 Grid Controller (Ableton Live)

103011600016 / NOVATION / NOVLPD13

%19 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

Sepette: 13,095.00 TL 13,500.00 TL 16,773.00 TL 1,394.63 TL'den başlayan taksitlerle

Novation Launchpad Pro MK3 Grid Controller (Ableton Live)

Üretmek İçin...

Launchpad Pro müzik üretmek için kullanabileğiniz en güçlü 64-padli MIDI grid controller'dır. Parçanıza istediğiniz her düzenlemeyi canlı olarak yapilmenizi sağlar.

Deeper Live Integration

Ableton Live aracılığı ile kullanılan en avantajlı grid controllerdır. Launchpad Pro, Ableton Live workflow ile direkt yönetim için atanmış butonlara sahiptir. 

LPP Workstation

Düzenlemenizi 4-track, 8-nota polifoni, 32-step standalone sequencer ile geniş perspektifli olarak geliştirebiliriniz. Birden çok enstrüman ve print patternler ile Ableton Live. 

Şimdiye kadar yapılmış en rahat çalınabilir Launchpad.

Launchpad Pro’nun gelişen pressure-sensitive padleri,eskisine göre daha büyük ölçekli ve daha rahat kullanım şartlarına sahip. Scale mode padleri kitler. Böylece parça esnasında yanlış sesi etkin hale getirmek imkansız olur. Chord mode ile farklı armonileri düzenlemenize ekleyebilirsiniz. 

Özel Modlar

Özel Mod: Launchpad Pro kendi düzenleyeceğiniz atamalar ile her MIDI-uyumlu yazılım veya hardware ekleyerek kullanılabilir. Novation ile uyumlu Simply drag ve drop widgets katmanları ile 8x8 grid şeklinde kullanılabilmektedir. 

Kontrol MIDI

MIDI-uyumlu Hardware, yazılım veya ikisi birden, Tailor Launchpad Pro ile sistem kurulumunu kendi istediğiniz biçimde düzenleyebilirsiniz. 

Ek Sesler

2 ay ücretsiz kullanabilediğiniz Splice Sounds ile Launchpad Pro, Yüksek kalitede milyonlarca sese ücretsiz ulaşmanızı sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

Tipi: Grid Pad MIDI Controller
Padler: 64 x x RGB Backlit Pads, tuş hassasiyeti
Hız Hassasiyeti: Var
MIDI I/O: 1 x 1/8" (in), 2 x 1/8" (out), USB
USB: 1 x USB-C
Sıralayıcı: 4-şarkı 32-adım Sequencer
Ek Özellikler: Chord Mode, Dynamic Note/Scale Mode
Yazılım: Ableton Live Lite, AAS Session Bundle, XLN Addictive Keys, Softube Time and Tone Bundle, Novation Sound Collective
OS Gereksinimleri - Mac: macOS 10.13 veya daha güncel..., iOS 9 veya daha güncel...
OS Gereksinimleri - PC: Windows 10 veya daha güncel...
Güç Desteği: USB bus powered

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız