Novation Circuit Tracks Groovebox Synthesizer

103021600009 / NOVATION / NOVSYNTH11
7,538.00 TL 693.78 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Circuit Tracks-Kendini Kaybet

Karmaşık menüler ve yukarı aşağı kaydırmalardan uzak, sadeleştirilmiş menüsü ile hayal ettiğiniz düzenlemeleri kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlacaktır.

Circuit Tracks-Built Performans Sanatçıları için geliştirilmiştir. 

Yaratıcı uygulamalar üretmeniz için tasarlanmış olan Circuit Tracks performans müzisyenlerinin vaz geçilmez parçası olacaktır. Tuş hassasyetli padleri performanınıza eğlence katacaktır. 

Müziğin sizi götürdüğü yere gideceksiniz.

Sağlam yapısal malzemelerden üretilmiş olan Circuit Tracks, son derece hafiftir. Müziğinizi stüdyonuda yapmak isterseniz sizin için uygundur. Eğer müziğinizi dışarda yapmak isterseniz, kolaylıkla yanınızda taşıabilirsiniz. 

Stüdyo Gücü

Circuit Tracks'i yalnız başına kullanacaksanız, birçok kontrol alanı sunacaktır. Aynı zamanda Circuit Tracks tam bir takım oyuncusudur. Full-size MIDI in, out,  plus analogue sync out aracılığı ile diğer ekipmanlarınız ile de çalıştırabilirsiniz. 

Güçlü Sound

Circuit Tracks’ 2 polifonik synth işletimine sahiptir. Yaratıcılık seviyenizi yansıtabilmeniz için tüm imkanları aynı anda sunmaktadır. Kayıtlarınızı microSD card aracılığı ile performans esnasında kayıt edebilirisiniz.

Teknik Özellikler

32 RGB backlit velocity sensitive pads
28 RGB backlit tactile click buttons
Power button with charge status LED
USB-C socket
Kensington MiniSaver slot
MicroSD card slot
3x MIDI DIN (In, Out, Thru)
3.5mm sync out
2x Mono audio in
L/R Stereo out
Kulaklık çıkışı
8x endless encoders with RGB indicators
Master volume pot
Master filter pot with centre detent

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız