Novation Bass Station II Analog Synthesizer

103021600004 / NOVATION / NOVSYNTH03UKEU
Sepette: 19,363.14 TL 19,962.00 TL 1,925.04 TL'den başlayan taksitlerle

Novation Bass Station II Analog Synthesizer

Bass Station II, artık klasikleşmiş olan orjinal Bass Station tabanlı bir analog mono-synth'tir ve 21. yüzyıl için özel olarak tekrar tasarlanmıştır.
2 adet filtre, 2 adet osilatöre ek olak 3. bir sub osilatör, patch kayıt ve tam analog kayıt efekti bölümü vardır. Tüm bunlara step sequencer, arpejyatör, tam ölçülerde tuş takımı ve güçlü bir modülasyon bölümü eklediğimizde bas için yapılmış bir synth elde etmiş oluyoruz.

Bass Station II, Novation'ın 21. doğum gününü vurgulamaktadır.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız