Nord Stage 4 88 Piano & Synthesizer

103021010034 / NORD / 10941
Sepette: 169,130.17 TL 174,361.00 TL 16,814.54 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

İkonik Stage Serisinin yeni jenerasyonu !

Yenilenmiş kullanım paneli tasarımı, Premium 3 sensörlü tuş sistemi, her katman için ayrı ayrı atanabilen efekt üniteleri, ve var olan üstün teknolojimize eklenen bir çok yeni özellik ile Nord Stage 4, standartları her zamanki gibi yeniden belirliyor.

Standardın üzerinde, yepyeni bir deneyim 

Nord Stage 4, eskisinin üzerine katarak yenilenmiş panel tasarımı ile öne çıkıyor.Yeni tasarımda tüm bölümler için ayrı ayrı LED sürgülü potanslar, size yeni sesler üretirken  ve sahne performansında geniş bir görüş açısı ile  hakimiyet sağlıyor. Yenilenmiş dahili ses kütüphanesi, ilhan verici, kullanıma hazır Piano, Synth ve Org sesleri ile kullanımı hızlı ve kolay bir ses bankası seçeneği sunuyor. Yeni “Layer Scene”  ses katman özelliği ile, kurduğunuz iki farklı sesi, katmanlara atayarak, iki farklı sahne arasında pürüzsüz ve hızlı bir geçiş yapmanızı sağlar.Böylece aynı ses bölümü içindeki iki farklı sesi bu özelllikte kullanıp, tek bir butonla hızlı geçiş yapabilirsiniz.  Yenilenmiş Premium üç sensörlü tuş sistemi, yeni ve güçlü efekt ünitesi,  yenilenmiş pedal algılamaları ile Nord Stage 4,  bugüne kadar endüstri standardı olmuş tüm özelliklerinin üzerine koyarak gelişti.

PİYANO SES BÖLÜMÜ

Nord Stage 4 yeni geliştirilmiş Piyano ses bölümü ile birlikte gelmektedir. Nord Piyano Kütüphanesinden seçilmiş Kuyruklu Piyanolar, Duvar Piyanoları ve elektrikli piyano sesleri, daha önce var olan piyano ses bölümü özelliklerine ek olarak Dinamik kompresyon ve ünison gibi özellikler ile birleştirildi.

SYNTHESIZER BÖLÜMÜ

Synthesizer bölümü, üç bağımsız katmana sahiptir. Güçlü Nord Wave 2 Synthesizer işlemcisini kullanan bu bölüm, Virtual Analog Synthesizer, Sample, FM ve Dijital Wave katmanları ile çalışmaktadır.Daha önceki modele göre ikiye katlanmış olan hafızası ile Nord Sample Kütüphanesinden alınmış özel ses koleksiyonu ile Yaylılar, Bass, Brass, Gitar gibi bir çok kullanışlı ses kütüphanesi sample hafızasında hazır yüklü gelir.  Sample sesler için eklenmiş Tru-Vibrato, Unison ve Round Robin özellikleri , eklenen yeni özelliklerdir. Geliştirilmiş Arpeggiator  özelliği, polifonik, Gate ve pattern modları ile geniş bir ritmik yelpazeye sahip olan arpeggiator, kişiselleştirilebilir pattern’lere sahiptir.

Yenilenen panel ile daha güçlü gerçek zamanlı kontrol özelliklerine sahip olan Synthesizer bölümü, ayrıca harici MIDI bağlantısı kontrolleri konusunda da geliştirilmiştir.

ORG BÖLÜMÜ

Yenilenmiş fiziksel drawbar kontrolü ile hiç olmadığı kadar  iyi olan yeni Stage 4’teki ORG bölümü, ödüllü B3 Tonewheel, B3 Bass, classic Vox ve Farfisa  simülasyonları ile beraber iki farklı Pipe Organ modellemesi içerir. Yeni kontrol sistemi,  fiziksel drawbar ile beraber,  özellikle  sahne kullanımındaki  kolaylığı için  LED ışıkları da içerir.  Bu kadar iyi örneklenmiş org simülasyonlarının olmazsa olmazı olarak, normal ve yakın mikrofonlama örnekleri ile beraber kullanılabilen Model 122 Vintage Rotary hoparlör örneklemesi de  uygun olan tüm Org sesleri ile beraber kullanılabilir.

EFEKT BÖLÜMÜ

Nord Stage 4 tamamen yenilenmiş olan efekt bölümü, her bölüm ve katman için ayrı ayrı efekt kullanabilme imkanını sunar. Geniş efekt seçenekleri arasında yeni eklenen PUMP efekti ile  tempo senkronizasyonlu ya da pedal kontrollü side chain modülasyon efekti, yeni Spin efekti ve  yepyeni varyasyonlara sahip Reverb, Delay, amfi simülasyonları ve modülasyon efektleri mevcuttur.

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Tuş Sayısı 88 Tuşlu

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız