Nino NINO20 Bongo Stand

109152150901 / NINO / NINO20
Sepette: 3,114.67 TL 3,211.00 TL 309.65 TL'den başlayan taksitlerle

Nino NINO20 Bongo Stand

NINO® Bongo Standı, güvenli ve rahat bir çalım pozisyonu sunmak için özellikle çocuklar ve boyları için geliştirilmiştir. 90 ° açıyla eğilebilir ve yüksekliği 31” ile 45” arasında ayarlanabilir, böylece çocuklar ayakta veya oturarak oynayabilir. NINO® Bongo Standı, diğer birçok yaygın bongo modeli için de uygundur.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız