Nektar Panorama T6 61-Tuşlu MIDI Controller

103011930012 / NEKTAR / PANORAMAT6
Sepette: 13,615.89 TL 14,037.00 TL 1,353.66 TL'den başlayan taksitlerle

Nektar Panorama T6 61-Tuşlu MIDI Controller

Panorama T4 ve T6 MIDI kontrol klavyesi, herhangi bir VST® / AU ™ uyumlu DAW programı, herhangi bir VST plug-in, mixer ve transport bar denetimleriniz üzerinde benzersiz bir kontrol sunar. 

 

Kolayca beat oluşturun

Panorama T4 / T6'nın 8 hıza ve basınca duyarlı pedleri, beat oluşturmak için mükemmel bir araçtır. En iyi performans için her bir padi ayrı ayrı kalibre edebilirsiniz. MIDI tetikleyici veya geçiş düğmeleri olarak kullanım için, pedlere herhangi bir MIDI nota numarası veya MIDI kontrol kodu (CC) mesajı atanabilir. Böylelikle sesleri haritalamak çok kolaydır. Sadece Pad Learn'i etkinleştirin, bir ped seçin, klavyede nota veya davul sesi çalın, basitçe atandığını göreceksiniz. Pedlerin solundaki Pad Bank Düğmesi, ped haritasındaki toplam 16 ped için, diğer sekiz pede erişmenizi sağlar.

T6 her zaman pratiktir T6'nın ikinci nesil Panorama klavyesinin hassasiyeti, basınca duyarlı LED renk performans pedlerinin tepkisi, 9 adet fader ve 8 adet enkoderin hareket hızı ve 8 adet atanabilir LED düğmesinin fonksiyonelliği, kısaca bu özelliklerin tamamı Nektar T6 yı, donanımlı bir müzik prodüksiyon komuta merkezine çevirmektedir.

Ayrıca, akorları pedlere atayabilir ve eğlenceli ritmik akor figürleri oluşturmak için Pad Repeat özelliğini kullanabilirsiniz. 

Ekranın "Velocity Spread" yazılım tuşu, son çalınan notayı hızla her biri kendi sabit hızına sahip 16 pedin tamamına yayarak tutarlı ve incelikli dinamikler oluşturmayı kolaylaştırır. Ve "VelFix", önceden atanmış sabit bir hız seviyesine erişmenizi sağlar.

 

 

Tuş Tekrarı ve Ped Tekrarı

Pitch ve modülasyon tekerleri üstünde bulunan Key Tekrar ve Pad Tekrar düğmeleri sayesinde tekrarlama işlevi ayarlanan hızda sürekli devam eder. Gerçek zamanlı olarak 1/4 ila 1/96 nota değeriyle değişiklik yapabilirsiniz, tempoyu değiştirebilir ve sesi manüpile edebilirsiniz. Padler ve tuşlar bağımsız tekrarlama ayarlarına sahiptir, böylece davul vuruşu için bir tuşu, başka bir cihaz için farklı bir tuşu ayarlayabilirsiniz. Tekrar etme özelliğinin' tetikleme modu, tempoyla senkronize olacak şekilde veya bir notu oynattığınızda tekrarlanacak şekilde ayarlanabilir. Clock sync dahili veya harici MIDI saati için ayarlanabilir. Tekrarlayan akor vuruşları oluşturarak veya davul ritimlerine farklı hareketler ekliyerek , T6'nın repeat özelliği ile yeni fikirleri keşfedin ve yaratıcılığınızı tetikleyin.

 

Anında Geri Bildirim

Özel LCD ekran, tüm ayarlarınız için net geri bildirim sağlar: Burada Panorama'nın farklı modlarını seçersiniz, global parametrelere erişirsiniz ve yazılımınızda gezinirsiniz. DAW Entegrasyonu ve Nektar ile, yazılımınızın mikser ve eklenti parametrelerini orada bile göreceksiniz.

 

DAW Kontrol

Panorama T4 ve T6, Mackie® Control Universal (MCU) destekleyen herhangi bir DAW ile uyumludur. Özel İzleme yukarı / aşağı düğmeleri ekranın altında bulunur. DAW programınız Nektar DAW Entegrasyonu tarafından destekleniyorsa, daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

 

Mix Kontrol

Temel mikser işlevselliğini hemen kontrol edin: İlk 8 fader DAW programınızın mikserini her biri 8 kanaldan oluşan kümelerde kontrol eder, LED düğmeleri sessize almayı etkinleştirir. Ve bu, MCU'yu destekleyen herhangi bir DAW programında çalışır. 

Nektar DAW Entegrasyonu ile, ana ve mevcut kanal için ses seviyesi kontrolü arasında alternatif kanal 9 gibi genişletilmiş özellikler elde edersiniz - veya LED düğmelerini solo ve sessiz arasında değiştirirsiniz. DAW programınıza bağlı olarak, örneğin Logic veya Cubase'deki gönderimleri veya akıllı / hızlı kontrolleri kontrol etmek için kodlayıcıları değiştirmek için ekran düğmelerini de kullanabilirsiniz. Ekran alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Panorama, DAW mikser pencerenizi açmak ve kapatmak için kısayollara da sahiptir.

 

Teknik Özellikler

Tipi: Controller
Tuş Sayısı: 61
Tuş Tipi: Synth-action
Padler: 8 x back-lit performance pads
Diğer Kontroller: Pitchbend, Mod Wheel
Hazır Tonlar: 10 kullanıcı
Encoders/Pots: 8
Fader: 9 x 30mm
DTransport Kontrolü: Var
Pedal Girişleri: 1 x 1/4" TS (footswitch), 1 x 1/4" (expression)
MIDI I/O: Out/USB
USB: 1 x Type B
Pc Bağlantısı: USB
Yazılım: Bitwig 8 Track (included)
Format: AU, VST, VST3
OS Gereksinimi - Mac: OS X 10.5 or later
OS Gereksinimi - PC: Windows 7 SP1 or later
Güç Desteği: USB bus powered

 

Fiziksel Özellikler

Uzunluk: 8 cm
Genişlik: 98 cm
Derinlik: 28 cm
Ağırlık: 7.5 kg

 

 

Nektar markalı ürünler en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile do-re.com.tr'de...

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Tuş Sayısı 61 Tuşlu

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız