MXR DCIS20R Enstrüman Kablosu (6 m)

106270720010 / MXR / DCIS20R
21.61 USD 185.76 TL 17.07 TL'den başlayan taksitlerle

MXR DCIS20R Enstrüman Kablosu (6 m)

MXR enstrüman kabloları, müzisyenler tarafından müzisyenler için zerafet ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. “Sweet Spot” direnci, bu kabloların, akustik veya elektrik olsun, hem gitarların hem de bas seslerin büyük ve zengin ses çıkarmasını sağlayan pik tonlardaki harmonikleri çevirmek için tasarlandığı anlamına gelir. Oksijen değmemiş bakır (OFC) iletkenler, cihazınızın tonunu korur ve OFC spiral koruyucu, kabloyu esnek ve hafif tutarken istenmeyen paraziti engeller. PVC dış kılıf, ek koruma sağlarken esnekliği arttırır ve parazitleri yok eder.

* Kablo Uzunluğu : 6m

* Konnektör Şekli : Çivi-L

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 4 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız