Moog SubSequent 25 Analog Synthesizer

103022690002 / MOOG / LPS-SUB-007-06
Sepette: 49,322.56 TL 50,848.00 TL 4,903.54 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Moog SubSequent 25 Analog Synthesizer

Subsequent 25, klasik Moog enstrümanlarının analog ruhunu modern bir ses tasarım cihazının rahatlığı ve iş akışıyla birleştiren 2 notalı bir paraphonic analog synthesizer'dır.  Moog’un en kompakt klavye synthesizer'ı olan Subsequent 25, Moog synthesizer'ların ünlü olduğu tüm zengin ses yoğunluğunu sunar. 

Favori DAW'ınızla sorunsuz bir şekilde entegre edin, ön ayarları yönetin ve paylaşın, güçlü temel özellikleri yönetin ve daha fazlasını yapın. 

Yaratım sürecinizi hemen başlatacak, ustalıkla programlanmış önceden ayarlanmış tonlara (preset’lere) anında erişim sağlayın, ardından tamamen benzersiz bir şey oluşturmak için her knob’un sabit işleve sahip olduğu ön paneli keşfedin.Kendi özel analog ses kitaplığınızı tasarlayın, ardından ücretsiz Subsequent 25 Editor / Librarian Yazılımı ile sonsuz sayıda patch kaydedin ve geri çağırın. 

3 Osilatörün tümünü Unison Modunda katmanlayarak yer sarsan analog bası kullanın ya da Osilatör 1 ve 2'yi ayırmak için yeni Duo Modu'nu devreye alarak aynı anda 2 farklı nota çalarak yeni müzikal kapılar açın. Subsequent 25'in analog ses motorunu istediğiniz şekilde tetikleyin; 4 yerleşik CV girişi aracılığıyla diğer voltaj kontrollü analog ekipmanlar ile entegre ederek, DIN ve USB MIDI kullanarak en sevdiğiniz DAW ile arabirim oluşturarak veya ultra hızlı hareket edebilen tuş takımı ile tamamen manuel olarak kullanın. 

Subsequent 25’in analog filtre bölümü, dönüştürülebilir Multidrive devresini, OTA distortion ve FET drive modülünün benzersiz bir kombinasyonunu içerir. Mixer bölümünün (genişletilmiş headroom’a sahip), Ladder Filtresinin ve Multidrive devresinin yaratıcı kullanımı sayesinde, çok çeşitli klasik analog renkler ve agresif modern tonlar elde edilebilir. 

Taşınabilirlik için tasarlanan Subsequent 25, sahneden stüdyoya geçişte ve aradaki her durakta eşit derecede güvenilir olan en çevik Moog synthesizer'dır. Subsequent 25’in kompakt formu her duruma uyum sağlar ve stüdyo masanızda çok yer kaplamaz- yine de her odayı güçlü synth bas, dinamik analog perküsyon ve harmonik yönden zengin lead'lerle doldurur.Klasik analog ses tasarımını modern dijital iş akışlarına ve DAW ortamlarına kusursuz entegrasyonla dengeleyen Subsequent 25, MIDI otomasyonuna ve tüm ön panel ve iç devre sentez parametrelerinin geri çağrılmasına olanak tanıyan tam bir MIDI uygulamasına sahiptir. 

Subsequent 25, benzersiz ses ifadesi ve sanatsal vizyonu gerçekleştirmek için çok yönlü yeni bir araçtır. Aerodinamik arayüzü ve dinamik ses tasarımı esnekliği ile bu synthesizer, insan ve makine arasında devrim niteliğinde bir bağlantı kurarak yeni müzik deneyimlerine yol açıyor.

Teknik Özellikler

Ses Motoru: %100 analog
Synthesizer Tipi: Programlanabilir monofonik analog Synthesizer
Klavye: 25 tuşlu, yarı ağırlıklı, basınca duyarlı, Aftertouch özellikli
Kontrol Yüzeyleri: 1 adet Pitchbend tekeri, 1 adet Mod tekeri
Polifoni: Monofonik, 2 notalı Parafonik
Ses Üreticiler: 2 adet değişken dalga şekilli Oscillator, 1 adet Square dalga Sub Oscillator’ı, 1 adet Noise Generator
Modülasyon: Kaynaklar: Triangle, Square, Saw, Ramp, Sample & Hold, Filter Envelope, İstikametler: Pitch, Osc 2 (sadece Pitch), Filter, Waveshape
Filter: Oktav başı 6/12/18/24dB eğimli Moog Ladder Filter
Efekt: Multidrive
Ses Girişi: 1 adet 1/4” TS
Ses Çıkışları: 1 adet 1/4” TS, 1 adet 1/4” TRS (kulaklık çıkışı)
Ön Ayarlar: 4 adet bank, bank başı 4 Patch
MIDI Bağlantı Noktaları: 1 adet 5 iğneli DIN girişi, 1 adet 5 iğneli DIN çıkışı, 1 adet USB portu
CV Girişleri: 1 adet 1/4” Filter CV girişi, 1 adet 1/4” Pitch CV girişi, 1 adet 1/4” ses seviyesi CV girişi, 1 adet 1/4” KB Gate girişi
Transpoze: ±2 oktav
Ölçüler: 172mm x 514mm x 374mm
Ağırlık: 7.3 kg

Teknik Özellikler
Özellik Açıklama
Tuş Sayısı 25 Tuşlu

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız