Moog Mavis Semi-modular Analog Synthesizer Kit

103022690008 / MOOG / MOD-WK-MAVIS-U
Sepette: 11,868.92 TL 12,236.00 TL 1,264.05 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte
Sahip Olacağınız Hediyeler

Moog Mavis Semi-modular Analog Synthesizer Kit

Mavis, Moog'un kompakt ve birçok özellikle dolu, muazzam ses derinliği sunan, kendi başına yap modeliyle üretilen analog synthesizer kitidir.

Kompakt Ama Güçlü

Tek başına bir enstrüman olarak Mavis, bağlanabilir modüler yardımcı programlara ve kusursuz Moog ses ve kalitesine sahip basit bir analog synthesizer’dır. Mavis'i kasasından kolayca çıkarın ve Eurorack sisteminize veya Moog'un diğer yarı modüler cihazlarının yanına kurulmaya hazır 24 noktalı CV kontrollü bir modül (44hp) olarak kullanın.

Tanıdık hisleri egzotik duygularla karıştıran Mavis, bir Moog enstrümanında görülen ilk analog dalga klasörü olan bir diyot dalga klasörü ile birlikte Moog'un efsanevi osilatör ve filtre devrelerine sahiptir. Geleneksel subtractive (eksiltici) sentezi, eklemeli dalga katlama ve kendi karakteri ile birleştiren Mavis'in sentez modüllerinin ve yardımcı programlarının akıllı sunumu, derin yaratıcı seçenekler ve enstrümanlar arası müzikal bir bağlantı sağlar.

Mavis, klasik analog sesi yeni bir şekilde keşfetmek isteyen herkes için synthesizer dünyasına girişinizi veya zaten gelişmiş bir stüdyo kurulumunu genişletmenizi kolaylaştıran güçlü, eğlenceli ve düşük maliyetli bir Moog'dur.

Kendin Yap Kitinden Efsanevi Bir Moog Sesi

Mavis'in kalbindeki devrelere yaklaşın ve benzersiz bir şekilde "sizin" olan bir Moog analog synthesizer’a sahip olun. Lehimleme gerekmez ve herhangi bir öğleden sonra kolayca tamamlanabilir.

Güçlü Patch Bay Sistemi

Kendi başına bir güç merkezi olan Mavis, birbirine bağlı herhangi bir Moog yarı modüler kurulumunu veya Eurorack sistemini geliştirmek için de tasarlandı. 44HP'de, iki osilatör, tam ADSR, ladder filtresi, sample and hold, dalga katlama (wavefolding), zayıflatıcılar (attenuators), mikser ve daha karmaşık müzik düzenlemeleri için çok daha fazlasıyla inanılmaz bir değer sunar.

Glide ve KB Scaling Özellikli Yerleşik Klavye

Bağımsız bir enstrüman veya 44HP Eurorack modülü olarak Mavis, KB scale düğmesi aracılığıyla deneysel yeni pitch (perde) ilişkilerini ve belirlenmiş standartların ötesine geçen müzikal aralıkları keşfetme esnekliği ile herhangi bir kuruluma etkileyici bir 1 v/o kontrol ekler.

Tam Aralıklı Analog Osilatör

PWM (Darbeli Genişlik Modülasyonu), Waveform mix ve Mod Source mix özelliklerine sahip Voltaj Kontrollü Osilatör, zengin harmonik karakter ve hareket sunar.

Voltaj Kontrollü Filtre

-24-dB Moog Low Pass Ladder Filter ile sesinizi şekillendirin, Moog bas hatlarının ve lead'lerinin farklı seslerinin arkasındaki sonik gücü sağlayın.

Audio Rate LFO ve 4 Aşamalı Envelope Oluşturucu

Mavis, modülasyon yönlendirmesinde anahtarlar (switch) yerine crossfader kullanır ve ilginç ve olağandışı modülasyon konturları için değişken şekilli LFO ile dört aşamalı envelope üreteci arasında uyum yakalamınıza olanak tanır.

Dalga Katlama ve Modüler Yardımcı Programlar

Mavis, Moog'un ilk dalga katlama (Wavefolding) devresine sahiptir ve eklemeli sentezin geleneksel eksiltici sentezin yanında yer almasına izin vererek, daha önce bir Moog'dan duyulmamış seslerin kilidini açar. Mavis ayrıca, zayıflatıcılar, ofsetler ve yaratıcı patch ve ses tasarımı için gerekli araçları sağlayan esnek bir DC-bağlı mikser ile tamamlanmış geniş bir modüler yardımcı program bölümüne sahiptir.

Patch için Uyumlu bir Sample and Hold (S+H) Devresi

Mavis'i "rastgele sıralama" performans moduna ayarlamak da dahil olmak üzere diğer parametreleri modüle etmek için patch uygulanabilen rastgele bir CV modeli oluşturur.

24 Noktalı Patch Yuvası

Mavis, diğer voltaj kontrollü cihazlarla (özellikle Moog'un diğer yarı modüler cihazlarıyla) birlikte oynamaya heveslidir ve kullanışlı yardımcı program koleksiyonu ve esnek kontrol voltajı yönlendirmesi, bunlar arasında karmaşık diyaloglara izin verir.

Koruyucu Kapak

Mavis, ara verdiğiniz sıralarda veya hareket halindeyken enstrümanınızı yanınıza almanız için takılı bir koruyucu kılıf içerir.

Genel Özellikler

Polifoni: Monofonik
Klavye: 1 oktav tuş takımı, kaydırmalı ve ölçeklemeli
Ses kaynakları: Analog voltaj kontrollü osilatör (mixlenebilir saw/square)
Filtre: Analog –24db moog low pass ladder filtresi
Envelope: 4 aşamalı Analog EG (envelope oluşturucu)
 Wavefolder: Diyot wavefolder
LFO: Analog LFO (mixlenebilir triangle/square)
Modüler araçlar: Sample and Hold, zayıflatıcılar, ofsetler, mult ve esnek bir dc bağlantılı mixer
Patch bölmesi: 24 noktalı patch yuvası (3,5 mm)
Aksesuarlar: Koruyucu kapak, patch kabloları, kalibrasyon aleti ve somun anahtarı dahildir

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız