Mooer Micro Power 8 Giriş Çoklu Adaptör

105100980063 / MOOER / MICRO POWER

%12 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

1,170.79 TL 1,342.00 TL 107.76 TL'den başlayan taksitlerle

Mooer Micro Power 8 Giriş Çoklu Adaptör

Mooer'in Mikro Kaynağı, ultra hafif, yüksek performanslı bir güç kaynağı için en iyisidir.

8 çıkışın her bir çıkışı bağımsızdır, böylece 1'de kısa devre olması durumunda diğer 7 etkilenmeyecektir. Günümüz pedallarının çoğu için maksimum 300mA akım yeterlidir. Her bir çıkış, herhangi bir sorunu hızla gidermek için karanlıkta görebilmeniz için bir LED ışık göstergesi ile donatılmıştır. Küçük ve hafiftir ve genellikle devasa güç kaynaklarının kapladığı değerli pedal panosu alanından tasarruf sağlar. Harici adaptör, 8 pedal konektör adaptörü, döndürülmüş güç kutuplarına sahip zorlu pedallar için bir dönüştürme kablosu içerir.


* Giriş Sayısı : 8

* Güç Desteği : 9V

* Maks. Çıkış Gücü : 300 mA

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Karne Hediyeleri