Mackie MR824 8 Inc Aktif Stüdyo Monitörü

110011800017 / MACKIE / MR824

%15 İndirimli

Ürünü sepetinize ekleyin, indirimi kaçırmayın!

6,185.00 TL 7,286.00 TL 569.25 TL'den başlayan taksitlerle


MACKIE MR824 - Güvenebileceğiniz Stüdyo Monitörü

Miksleyeceğiniz her ne ise Yeni Mackie MR Serisi için farketmez! İster diyalog, ister hip-hop, ister Rock, isterseniz Türk Sanat Müziği ! Mackie MR Serisi size mükemmel ve güvenilir bir ses sunar. MR824’ün sahip olduğu 8" polypropylene woofer, dinamik ve gelen frekanslara cevap veren bir yapıda, 1" silk-dome tweeter ise ekstrem bir saydamlık ve anlık cevaba sahiptir. MR Serisi Aktif Stüdyo Monitörleri, MACKIE’nin geliştirdiği logaritmik frekans yönlendirme sistemi ile sesteki kırılma ve refleksiyonları minimize eder, ve artırılmış stereo imaj ve geniş bir “sweet spot” sunar.Kusursuz akustik yapısı ise dengeli frekans cevabı vermesinde önemli bir rol oynar. MR Serisi üzerindeki Akustik Boşluk selektörü ve yüksek frekans filtresi sayesinde, kullanacağınız odaya göre gerekli ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Tüm bu özellikler ile beraber sahip olduğu gözalıcı tamamı ağaç olan gövdesiyle MR Serisi, sesiyle kulağınıza hitap ettiği kadar, görünümüyle de gözünüze hitap edecek.

Mükemmel Miks için Üretildi

MR serisinin tüm geçmişini de göze alırsak, Mackie’nin yeni MR Serisinde, geçmiş modeller ve yeni üst modellerden gelen bir tecrübeyi işlediğini görebilirsiniz. Sahip olduğu Logaritmik Frekans Yönlendirme Sistemi ile sesteki tüm kırılma ve refleksiyonları minimize eden MR Serisi, böylece sesin ulaşabileceğiniz en saf haline ulaşırken, stereo imajı ve en iyi sesi aldığınız sweet spot noktasının genişliğini artırır. Dengeli ve geniş frekans aralığı için, MR serisindeki akustik yapıya gerçekten çok şey borçluyuz. Akustik absorbesi özenle geliştirilen MR Serisi, iç yapısındaki yoğunluk ile gövde temelli distorsiyonu tamamen yok ederken, bas frekansı cevaplarına da dinamizm katar. Biz doremusic’de yaptığımız denemelerde, MR serisinin dinamik cevabı, ayarları sayesinde terzi dikimi bir takım elbise gibi odanıza uyum sağlaması, ve göz alıcı görüntüsünden çok etkilendik.

Mükemmel uyumlu Amfi ve Hoparlörler

MR Serisinin sahip olduğu 85 watt Class AB amfilikatör, 8" polypropylene woofer ve 1" ipek kubbeli tweeter, mükemmel uyumu sağlamasını sağlayana kadar yüzlerce test ve ayarlamadan geçti ve bu sayede MR824, her ses seviyesindeki mükemmel berraklıktaki sesine ulaştı.Bu sayede ulaşılan optimizasyonlarla özellikle Snare gibi keskin ve hızlı tepkimeli seslerde inanılması güç bir mükemmelliğe ulaşıldı

Kişiselleştirilebilinen Frekans Kontrolü

MR624 size ayarlanabilir akustik boşluk kotrolü, ve ek olarak tiz için boost/cut seçeneği sunmaktadır. Bu kontroller sayesinde frekans cevabınızın ince ayarını yapabilir ve bulunduğunuz odaya ve hoparlörlerinizin konumuna göre en iyi duyumu almayı sağlayabilirsiniz. — özellikle bir çok kullanıcının iyi olmayan akustik düzenleme / uygun olmayan şekillere sahip odalarda çalışma durumunda olduğunu göze alırsak, bu ayarlar sayesinde iyi durumun karşısında olan en önemli handikapı kolayca aşabilirsiniz. Tüm bu özelliklerle beraber, oldukça esnek olan konnektör seçenekleri ile MR serisi aktif monitörleriniz ile istediğiniz bağlantıyı yapmak için XLR, TRS veya RCA bağlantılarından birini kullanabilirsiniz.

Mackie MR624 Teknik Özellikler

• 85-watt bi-amp Class A/B aktif stüdyo monitörü
• 8 inç woofer
• 1 inç ipek kubbeli tweeter
• Frekans Cevap Aralığı : 35 Hz – 20 kHz
• Logaritmik Frekans Yönlendirme Sistemi
• Maksimum SPL (Çift için) : 113 Desibel
• Dahili Akustik Absorbe materyalli gövde yapısı
• XLR,TRS ve RCA Girişler

 

TEK OLARAK SATILMAKTADIR.

Bu ürün hakkında ilk yorumu yazan siz olmak ister misiniz?

Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz "1 - 3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum "5 İş Günü" gibi bir süreyi aşmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı "doremusic Sevkiyat Ekibi" ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan "Aras Kargo" garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

Detaylar için tıklayınız


İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka "Destek" ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

Detaylar için tıklayınız

Ürün Tanıtım Videoları